Motorola'dan renkli bir sürpriz: Razr 40 Ultra ve Edge 40 Neo

Motorola, 2024 yılının Pantone rengi olan 'Peach Fuzz' tonunda tasarlanmış Razr 40 Ultra ve Edge 40 Neo modellerini duyurdu. Bu renkli telefonlar, tasarım açısından yeni bir soluk getiriyor.

Motorola'dan renkli bir sürpriz: Razr 40 Ultra ve Edge 40 Neo

Motorola, her yıl Pantone ile iş birliği yaparak, Pantone tarafından onaylanan hassas renklerde akıllı telefonlar sunuyor. Bu yıl şirket, 2023 yılının Pantone rengi olarak belirlenen Viva Magenta'da bir dizi cihaz tanıttı. Şimdi ise Motorola, Pantone'un 2024 Yılının Rengi olarak seçtiği Şeftali Tüyü renginde iki cihazını piyasaya sürdü. Bu iki model, Moto Razr 40 Ultra ve Edge 40 Neo, şimdi Pantone 13-1023 Şeftali Tüyü renginde geliyor.

Motorola'nın Müşteri Deneyimi ve Tasarım Başkanı Ruben Castano, Pantone ile gelişen iş birliğinde renklerin önemini vurguluyor. Castano, teknolojinin insan deneyimleriyle derinden bütünleştiği bir dünyada, rengin, fiziksel cihazların ötesine geçen anlamlı etkileşimler ve ifade aracı olarak hizmet ettiğini belirtiyor. Motorola'nın daha derin bağlantılar ve iyi oluş hedefleriyle uyumlu olan Pantone Yılın Rengi 2024, PANTONE 13-1023 Şeftali Tüyü'nü, sanal ve gerçek dünyaları sorunsuz bir şekilde birleştirdiği için öne çıkarıyor.

Motorola'dan renkli bir sürpriz: Razr 40 Ultra ve Edge 40 Neo

Pantone Renk Enstitüsü'nün Başkan Yardımcısı Laurie Pressman, iş birliğinden memnuniyet duyduğunu ifade ediyor ve Motorola'nın cihazlarındaki renkler aracılığıyla yaratıcılığı, bağlantıyı ve kişiselleştirmeyi teşvik etme taahhüdünü takdir ediyor. Pressman, PANTONE 13-1023 Şeftali Tüyü'nün bağlantıyı, topluluğu ve kişisel iyi oluşu temsil ettiğini, dijital cihazların fiziksel yapısı için özelleştirilmiş bu rengin kullanıcı deneyimini artıracağını ve Motorola'nın özelliklerini anlamlı bağlantılar kurmak için kullanacağını belirtiyor. Bu açıklamalar, renkleri teknolojinin insan bağlantısı, kişisel ifade ve iyi oluş üzerindeki etkisini artırmak için entegre etme ortak hedefini vurguluyor.

Bu cihazlar için yeni renk seçeneğiyle fiyatlandırmada herhangi bir değişiklik yapılmadı. Şeftali Tüyü dışında, Razr 40 Ultra Buzul Mavisi, Sonsuz Siyah ve Viva Magenta renklerinde; Edge 40 Neo ise Caneel Koyu, Kara Güzellik ve Rahatlatıcı Deniz renklerinde sunuluyor.