Mobil

Motorola'dan uygun fiyatlı 4G telefonlar geliyor

Mobil dünyasının tecrübeli ismi uygun fiyatlı 4G telefonlarla Hindistan, Brezilya gibi gelişmekte olan piyasalarda telefon satışını artırmayı planlıyor.

Motorola'dan uygun fiyatlı 4G telefonlar geliyor

Moto E ve Moto G gibi uygun fiyatlı akıllı telefon çözümleriyle gelişmekte olan piyasalardaki hakimiyet alanını önemli ölçüde artıran Motorola, mevcut payını daha da artırmanın yollarını arıyor. Son gelen haberlere göre, Lenovo bünyesinde faaliyetlerini devam ettiren Motorola bu defa Hindistan, Brezilya gibi inanılmaz bir büyüme içerisinde olan ülkelerde uygun fiyatlı 4G telefonlar satmayı planlıyor.

2015 yılında dünyanın birçok noktasında 4G’ye hızlı bir geçiş olacak ve 4G destekli akıllı telefon piyasasında sert bir rekabet yaşanacak. Motorola da gelişen süreçle birlikte bütçe dostu 4G telefonlarla pazar payını artırmanı yolunu arayacak.

Dünyanın en büyük telefon pazarlarından biri olan Hindistan’da şu an için Xiaomi, Apple ve Samsung’un etkisi daha fazla hissediliyor. Yine Micromax ve Lava gibi yerel üreticiler de ülke genelinde önemli satışlar elde ediyor.

Yeri gelmişken Türkiye 2015 sonunda 4G bağlantısıyla tanışacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.