Mobil

Motorola'dan üzücü haber!

Geçtiğimiz günlerde Google tarafından satınalınan Motorola zor günler geçiriyor...

Motorola'dan üzücü haber!

2012 ile birlikte teknoloji firmalarında köklü isim değişiklikleri, devir işlemleri ardı arkası kesilmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sizlere haberini vermiş olduğumuz Google'ın Motorola'yı satın alma işlemlerinin ardından Motorola bir çıkmaza girdi. Bu çıkmazda zor günler geçiren Motorola, hangi cihazlarının ICS (Ice Cream Sandwich) güncellemesini alacağını duyurdu. Tablo VAHİM!

1329656988_motorolaandroid714.jpg

Google tarafından satın alınması şirkette yeni değişikliklere gidilmesine, kısacası Revizyon'a sebep oldu. Yeniden yapılandırmaya giren firma karışıklıklar yaşıyor.

Ice Cream Sandwich çıktığından beri kafalarda kalan soru işaretleri çok fazla idi, bu soru işaretlerinden en büyüğü ve en merak edileni ise ; hangi cihazlar bu güncellemeyi alabilecek ? hangi cihazlarda sorunsuz ve uyumlu bir şekilde kullanılacak ?

1329657013_motorola-xoom-android-4.jpg

Cihazlarından ilk olarak sadece XOOM tabletlerin bu güncellemeye sahip olacağını belirten firma, yılın üçüncü çeyreğine kadar Atrix 4G, the Photon 4G ve XYBOARD güncellemelerini de beklemiyor ki XYBOARD Kasım ayında kullanıcıların beğenisine sunulmuştu.
Yorumlar
Misafir
Şimdi zor zamanlar yaşıyor ama Google ve Motorola ileride piyasayı sallayabilir. Bekleyip görmek lazım.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.