Motorola’nın yeni katlanabilir akıllı telefonu bir kez daha göründü

Akıllı telefon dünyasının heyecanla beklediği yeni katlanabilir akıllı telefon modeli Motorola Razr 40 Ultra’nın görüntüleri sızdırıldı.

Motorola’nın yeni katlanabilir akıllı telefonu bir kez daha göründü

Çeşitli raporlar, yaklaşan Motorola Razr+ 2023'ün, yani Motorola Razr 40 Ultra'nın, bir katlanabilir telefonda görülen en büyük ekranı sunacağını iddia ediyor. Cihazın 1 Haziran'da dünya genelinde piyasaya sürülmesi beklenirken, markanın Çin kanadı zaten gelmesine dair ipuçları vermeye başladı. Ünlü sızıntı uzmanı Evan Blass'ın paylaştığı son sızıntıda, Motorola Razr 40 Ultra'nın yeni renderlarını paylaştı. Yeni görüntüler, cihazın harika kapak ekranına en iyi bakışı veriyor.

Blass tarafından yayınlanan birden fazla görüntü ayrıca Razr 40 Ultra'nın kapağındaki ekran için birkaç özelleştirme seçeneği sunacağını gösteriyor. Kullanıcıların kapak ekranının düzenini, yazı tiplerini, yazı tipi boyutunu, renkleri, simge şeklini, sesleri, ekran boyutunu ve temasını kişiselleştirmelerine olanak tanıyacak.

Motorola’nın yeni katlanabilir akıllı telefonu bir kez daha göründü - Resim : 1

Motorola’nın yeni katlanabilir akıllı telefonu bir kez daha göründü

Bazı görüntüler, cihazın kırmızı renkli bir menteşeyle donatıldığını gösteriyor. Motorola Razr 40 Ultra'nın 3.5 inçlik bir kapak ekranına sahip olduğu görünüyor. Yatay konumlandırılmış çift kameralar ve LED flaşın ekranın köşesine yerleştirildiği görülüyor.

Rapora göre, Motorola Razr 40 Ultra, 144Hz yenileme hızı sunan bir katlanabilir OLED FHD+ panel ile birlikte gelecek. Cihazın, yan tarafta yer alan bir parmak izi tarayıcıya sahip olduğu görülüyor.

Snapdragon 8 Plus Gen 1 yonga setinin, 8 GB RAM ile Razr 40 Ultra'yı desteklemesi bekleniyor. Cihaz, 3.640mAh'lik bir batarya ile birlikte 33W hızlı şarj desteği sunabilir. My UX 5 tabanlı Android 13 işletim sistemiyle önceden yüklenmiş olabilir. Razr 40 Ultra, farklı pazarlarda Samsung Galaxy Z Flip 5, Oppo Find N2 Flip ve Vivo X Flip ile rekabet edeceği tahmin ediliyor.