Mobil

Muhteşem Android oyunu Jewels Legend!

Yine bağımlılık yapacağa benziyor!


Akıllı telefon ve bilgisayarlarda efsane haline gelen Jewels oyununun yepyeni Legend versiyonu bugün sizlerin karşısında. Son zamanların en popüler uygulamalarından birisi haline gelen Jewels oyununun son ve özel serisi olarak karşımıza çıkan Legend'de bir çok yenilik sizleri bekliyor.

Legend'i incelediğimizde karşımza çıkan ilk yeniliklerden birisi oyun içindeki bölümlerin arttığı ve artan bölümlerin ise daha da çeşitlendirildiğini gördük.

1342011074_2.jpg
Oyunla ilgili aktaracağımız, aynı zamanda oyunun en çok tercih edilme sebeplerinden birisi olan Bonus'lar Legend'de karşımıza bolca çıkıyor. Farklı farklı olarak karşılaştığımız onlarca Bonus, oyun severlerin sıkılmadan rahat bir oyun oynamasına vesile oluyor.

1342012021_4.jpg


Oyunda 200'ün üstünde yer alan bölümlerin her birinde farklı farklı Bonus'lar yer alıyor. Bütün bonusların ücretsiz olduğu bu muhteşem oyunu oynamaya aldığımız ön bilgilerden sonra hazırız.

1342011865_3.jpg

Oyunda öncelikli amacımız, görsellerden de tahmin edebileceğiniz gibi 3 adet mücevheri yanyana getirerek birleştirip yok etmek. Yapacağınız her yok etme işlemi sizi bir sonraki bölüme hazırlayacaktır. Mücevherlerin hız ve renklerine göre çeşitli puanlar kazanacaksınız.

1342011925_4.jpg

Bonusların yer aldığı kutucukları iki veya daha fazla mücevherlerin arasına getirip patlattığınızda birbirinden değişik sonuçlarla karşılaşıyorsunuz. Oyun kontrol olarak oldukça stabil çalışan bir yapıya sahip. Özellikle dokunmatik konusunda mücevherlerin boyutu ufak olmasına rağmen herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsunuz.

1342011944_5.jpg
Oyun içinde bulunan onlarca çeşit mücevher arasından en doğru olanını zaman içinde oynaya oynaya göreceksiniz. Kilitli mücevherler için aynı tonlarda diğer mücevherleri kullanmanız gerekiyor.

1342012130_665x300-copy.jpg

5,7 M gibi bir boyuta sahip olan oyunun yüklenme sayısı şimdiden, 1.000.000 - 5.000.000 arasını buldu bile. Siz de bu muhteşem oyunu ücretsiz bir şekilde hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunu indirmek için: Google Play Store - Jewels Legend

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.