Mobil

Müjde! General Mobile Discovery'e Android 4.4 KitKat geldi!

General Mobile Discovery'e aylardır beklenen KitKat güncellemesi geldi!

Müjde! General Mobile Discovery'e Android 4.4 KitKat geldi!

Android 5.0 Lollipop yayınlandı ancak halen bir önceki sürüm Android 4.4 KitKat bekleyen telefonlar var. Mesela General Mobile Discovery! Aylardır Discovery kullanıcıları tarafından beklenen ama bir türlü gelmeyen Android KitKat güncellemesi geçtiğimiz saatlerde resmi olarak yayınlandı. Bu sürüm daha önceden de paylaşılan fakat beta sürüm olduğu için pek rağbet göremeyen güncelleme şuanda stabil bir durumda kullanıcılarına ulaştı.

 1417211765_discovery-kitkat-geliyor.jpg

Android 4.4.2 KitKat güncellemesi daha önce yayınlanan Beta sürümünün aksine Local(Yerel)’den değil; direk olarak güncelleme seçeneğinden yükleniyor. Beta sürümde dts etkisi olmadığı için ses az çıkıyordu ve kasmalar vardı fakat yeni sürümde hepsi onarıldı. Şu anlık stabil bir sürüm olan Kitkat güncellemesinin eksileri bulunmuyor.

Sizlere ekran görüntüleri ile daha ayrıntılı bir inceleme sunacağız bizi takip etmeye devam edin.

Eğer güncelleme yapmak istiyorsanız, Ayarlar < Telefon Hakkında < Sistem güncelleme seçeneklerine dokunarak yapabilirsiniz. Güncellemeden önce şarjınızın dolu olmasına dikkat edin.

1417237971_screenshot2014-11-29-07-12-03.png


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.