1 NİSAN'DA BAŞLIYOR
Akıllı telefonlar 1 Nisan'da başlayacak yeni mobil internet altyapısından faydalanmak için en önemli araç. Bizim 4.5G olarak adlandırdığımız, yaygın kullanımıyla Uzun Dönemli Gelişim adı verilen çift taşıyıcı desteğiyle hızlar minimum saniyede 225 MB, maksimum saniyede 600 MB seviyesine ulaşıyor.

Son bir yılda piyasaya sürülen amiral gemisi telefonlar bu desteğe sahip. Yani telefonda kullanılan güncel modemler yüksek hızları desteklerse sosyal medya hem paylaşımlarınız hızlanacak hem de kesintisiz video izlemenizi sağlayacak.

GÜNCEL MODEM OLMALI
Toplama bilgisayar kullananlar cihazlarını güncellemek istediğinde anakart, işlemci veya modemlerinin yenisini alarak bunu yapardı. Akıllı telefonlarda modemleri güncellemek yeterliydi. Ancak şimdi telefonları yeni modelleriyle değiştirmekten başka çare yok.

İNTERNETTE HIZ İÇİN KATEGORİ 6 UYUMLU CEP GEREKİYOR
Qualcom Snapdragon platformunun güncel modemlerini kullanan kategori 6 ve üstü telefonlar yüksek hızlı interneti garanti ediyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.