Mobil

Müzik dinlemek için en iyi uygulamalar

En iyi 5 müzik uygulaması

Müzik dinlemek için en iyi uygulamalar

Eğer bir Spotify kullanıcısıysanız ve yeni bir şeyler arıyorsanız, işte size seçeneklerimizi sunuyoruz. Ücretsiz online müzik dinlemede en iyi uygulamaları sizler için seçtik. Müzik severler genel olarak Spotify’ı tercih ediyor. Ancak bazen değişiklik iyidir diyor ve bu uygulamaları sizlere tavsiye ediyoruz. Grooveshark

Ara yüz olarak Fizy’yi andıran uygulama 30 milyonun üstünde kullanıcıya sahip. Tahmin edersiniz ki, ücretsiz müzik dinleme platformu olarak karşımıza çıkıyor. Spotify ile karşılaştırıldığında ek olarak favori listenizi Facebook, Twitter, Reddit ve diğer sosyal ağlarda paylaşmanızı sağlayacak ek seçenekler sunuyor. Ayrıca Spotify’ın aksine ücretsiz üyelik seçeneği de bulunuyor.

1362664303_1.jpeg

Müzik kütüphanesinde de 7 milyonun üzerinde parça yer alıyor.

Grooveshark ayda 6$’dan ücretli üyelik sunabiliyor.

Pandora

Pandora masaüst ve mobil uygulaması olarak karşımıza çıkan radyo tarzı bir müzik servisidir. Pandora’nın Spotify’dan farklı olarak sunduğu, kullanıcılara kolayca playlist oluşturmadan ya da arma yapmadan müzik dinleme keyfi sunmasıdır.

1362664316_2.jpeg

Spotify size en geniş müzik kütüphanesini sunar. Ancak rakipleri de oldukça iyi. Pandora’nın kutusundan 700,000 parça çıkıyor.

Rdio

Rdio masa üstü müzik uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Spotiffy ile karşılaştıracak olursak, kullanıcıların sosyal medyada playlistlerini paylaşmalarını sağlamak gibi artıları bulunuyor. Sosyal medya son dönemlerde kullanıcıların hayatlarında oldukça fazla yer kapladığından uygulamalar da sosyal medyayı merkez haline getirmeye başladı.

1362664330_3.jpeg

MOG FreePlay

MOG ücretsiz bir müzik platformu olarak karşımıza çıkıyor. Spotify gibi MOG da bir takım reklamlarla hizmet sunuyor. Ayrıca bu uygulamada da Facebook arkadaşlarınızla sevdiğiniz parçaları paylaşabiliyorsunuz.

1362664362_4.jpeg

MOG’un kütüphanesinde 13 milyon parça bulunuyor. Ücretli üyeliği ise ayda 4,99-9,99$ arasında değişiyor.

Youtube

Youtube tabi ki müzik ya da video denilince akla gelen uygulamalardan biri. Aynı zamanda oynatıcı görevi de gören uygulamaya ek olarak YouTube Disco’da da parçaları sanatçılara göre aramak çok kolay. YouTube’un kapasitesinden bahsetmeye gerek bile sanıyorum.

1362664373_07250299file-2.jpeg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.