Mobil

Müzik klibini bu akıllı telefonla çekti!

Sony ön yargıları yıkıyor!


Akıllı telefonların kameraları bu yıldan önce genellikle umutsuz vakaydı. Bu yıl Nokia PureView ile başlayan halkaya yeni zincirler eklenmeye başladı. Film adını verdiğimiz videolar ortaya çıkarabilmek için nasıl bir telefon kullanılabilir.

Elbette günümüzde bunun için yüksek teknolojilere sahip kameralar bulunuyor fakat bunu neden akıllı telefonlarımızla yapamayalım. 'un video kayıt kapasitesiyle neler yapabileceğini kanıtlıyor. Fakat gerçekten yüksek kalitede videolar ortaya çıkarabilir miyiz?

1346513543_xperiaion.jpg

Yüksek teknoloji pahalı kameralar olmazsa olmaz mıdır? Sony bu soruya "hayır" diyor. Full HD 1080p video kapasiteli Xperia Ion ile müzik videosu çekimi yapılıyor. Fakat profesyonel ayarlar nasıl sağlanıyor?

1346513660_sony-xperia-ion-hspa2.jpg

Sony bunun için Metric ile birlikte çalıştı. Metric'in canlı performansı Xperia Ion ile kaydedildi. Aşağıda da görebileceğiniz video yeterli kalitede görünüyor. Teknoloji son günlerde inanılmaz bir hal almaya başladı. Sizden de yorumlarınızı bekliyoruz.

Sony'nin Xperia Ion videosunu buradan yada aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
link var oradan izleyin
Cevapla
mustafa
yok bende de çalişmiyor siyah kare .
Cevapla
Misafir
Firefox'tan giriyorum ben izledim
Cevapla
Adanali
galiba avrupada oldugumuz icin goremiyoruz anlamadim ben de bu olayi
Cevapla
togo
haberin altinda bulunan video yu bi benmi izleyemiyorum acaba?!?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.