Yılın en umut verici telefonu HTC’den gelebilir. Geliştirme sürecinde “Perfume” şeklinde adlandırılan HTC One M10, prestijli mirasıyla HTC’nin yeni tasarım anlayışını birleştirecek. Snapdragon 820’den güç alacak olan telefon, şimdiye kadar gizemini başarıyla koruyanlar arasında. Telefon hakkında basına yansıyan tek bir görüntü var. O da hemen aşağıda. HTC tarafında tasarımsal anlamda radikal değişiklikler bekleniyor. Ön kameranın büyüklüğü ise dikkat çekici.

Güney Koreli önemli teknoloji firmalarından biri olan LG, G5 modeliyle MWC 2016’da boy gösterecek. Firma, yeni amiral gemisinin duyurulacağını resmi Facebook sayfasından zaten ilan etti. Dolayısıyla cihazın çıkacağı kesin, ancak özellikleri henüz gizemini koruyor. Kullanacağı yonga konusunda ise pek bir şüphe yok. LG G5, Qualcomm Snapdragon 820’den güç alacak. Tasarım anlamında konuşacak olursak, uzun zamandır cihazın arkasına konumlandırılan ses açıp-kapatma tuşları bu sefer çoğunluğa uyularak cihazın sol tarafında alınmış görünüyor.

Başarılı Galaxy S sersinin en yeni üyesi Galaxy S7, çeşitli versiyonları ile birlikte MWC 2016’da karşımıza çıkacak. Exynos 8890 yongalı versiyonu ile Snapdragon 820’ye kafa tutacak olan Galaxy S7 merakla beklenilen cihazlar arasında en medyatik olanı. Galaxy S7’nin tasarımı, Galaxy S6 ve Note 5 modellerinden izler taşıyor. Firmadan bu yıl Apple’ın 3D Touch teknolojisine rakip bir teknoloji duyurması bekleniyor. Ayrıca yeni BRITECELL kamera da merak konusu.

Asus son 2 yıldır Zenfone ailesini MWC’de dünyaya duyuruyor. Dolayısıyla bu yıl yine bir Zenfone atağı bekleniyor. İlk Zenfone serisinin başarısını Zenfone 2 ve versiyonları ile devam ettiren firma bu yıl Zenfone 3 modeliyle karşımıza çıkacak. Telefon hakkında son derece az bilgiye sahibiz ancak geleceğine kesin gözle bakılıyor. Hatta telefonun herhangi bir görseli bile bulunmuyor. En dikkat çeken soru ise telefonun yine Intel yongasıyla mı yoksa Qualcomm yongasıyla mı üretileceği.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.