Mynet Tavla artık cebinizde!

Mlyonlarca aktif kullanıcısı olan Mynet Tavla App Store'daki yerini aldı!

Mynet Tavla artık cebinizde!

Türkiye'de online oyun dünyasını alt üst eden yılların vazgeçiremediği Mynet Tavla geçtiğimiz saatlerde App Store'daki yerini aldı. Hem Facebook hem de web üzerinde milyonları bulan kullanıcı sayısıyla Mynet mobil dünyayı da eline geçirmeye geliyor. 

Facebook hesabınızla misafir olarak giriş yapabildiğiniz Mynet Tavlayla birlikte rakibinizle ve arkadaşlarınızla rahatlıkla sohbet edebiliyorsunuz. Rastgele kullanıcılarla tavla atabilme imkanı sunan oyun rakiplerinizle kıyasıya bir mücadele sunuyor. Mynet'in uzun süredir üzerinde çalıştığı uygulama iPhone ve iPad olarak 2'ye ayrılıyor.

1377255744_screen568x568.jpg

İlk defa yükleyen mobil kullanıcılara 5000 puan yani 2 TL değerindeki hediyesiyle rakiplerine karşı ufak bir öncelik sunuyor. Yayına gireli 1 ay geçen uygulama hiçbir tanıtım ve kampanya yapılmaksızın 200.000'nin üzerinde kullanıcının telefondaki yerini aldı. Ağustos ayı boyunca en iyiler listesine güzel bir giriş yapan Mynet Tavla İngilizce desteğini çıkararak yurtdışında da itibar görmeye başladı. Backgammon Kings tavlanın kralı olarak da tanımlayabileceğimiz adıyla hem göze hem de zevke hitap etmeye devam ediyor.

Mynet Tavla - App Store