Mobil

Neden Galaxy Note 10 Lite için fazladan para verelim? İşte yanıtı!

Samsung’un orta segmentteki iki popüler modeli karşı karşıya. Galaxy M31 ve Galaxy Note 10 Lite. İşte karşılaştırmanın galibi.


Hali hazırda akıllı telefon pazarının lider ismi konumunda yer alan Samsung, özellikle orta segmentteki model yelpazesini hatırı sayılır bir şekilde genişletti. Sadece bu sene içerisinde orta segment için çıkan onlarca yeni model bulunuyor. Hal böyle olunca, kullanıcı seçim yapmakta da zorlanıyor.

Örneğin Samsung orta segmentte son dönemde pek çok model satışa sundu. Bu modellerden bazıları Note 10 Lite gibi 5000 TL civarında bir etiket taşırken, bazıları da M31 gibi 2500 TL dolaylarında bir fiyata sahipti. Peki orta segmentteki iki model arasında nasıl bu kadar fark olabilir.

Neden Galaxy Note 10 Lite için fazladan para verelim? İşte yanıtı!

Bugün ki videomuzda iki Samsung modelini karşı karşıya getirerek bu sorunuza yanıt vermeye çalışacağız. Gerçekten de Galaxy Note 10 Lite için iki katı ücretini ödeyip satın almaya değer mi bunu göreceğiz.

Videomuz geçmeden önce belirtelim. Bahse konu karşılaştırma yalnızca performans bazlı nitelikler üzerine yapıldı. Yani telefonların kamera performansı üzerine herhangi bir karşılaştırma yapmadık.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Galaxy Note 10 Lite ve Galaxy M31 karşılaştırma videomuz ile başbaşa bırakalım.

Görüldüğü üzere performans tarafında Note 10 Lite’ın tartışılmaz bir üstünlüğü mevcut. Elbette yalnızca performans için iki katı ücret ödemeye gerek var mı bu da kullanıcıların kararı.

Yorumlar
Vedat Soylu
5-6 saniye için yaklaşık 2bin tl fark ödemek enayilik.
Cevapla
Jony sins
Note 10 lite orta segmentse Andriana Limayım
Cevapla
Ali baykal
Siz mercedes arabasıyla tofaş arabasını karsilastiriyorsunuz
Cevapla
Opdima
Ne alaka birader. Note 10 Plus desen metaforunu anlarım da Note 10 lite denmiş karşılaştırmada. Orta üst segment bir telefon. Yani en fazla bir Volkswagen olur. 😄
Mustafa
Note 10 lite nasıl orta segment olabiliyor ya ben sizden daha iyi incelerim yorumlarım :))
Cevapla
❄️Gakko❄️
Note 10 lite yerine S10 lite daha mantıklı geli bahan
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.