Mobil

Nexus 4 için beklenen Android 5.0 Lollipop güncellemesi OTA yoluyla yayınlandı!

Nexus 4'ler için Android 5.0 Lollipop güncellemesi OTA üzerinden kullanıma sunuldu. Nexus 4 sahipleri güncelleme size de ulaştı mı?

Nexus 4 için beklenen Android 5.0 Lollipop güncellemesi OTA yoluyla yayınlandı!

Bir çok Nexus 4 kullanıcısı Android 5.0 Lollipop'un kendi cihazlarına ne zaman geleceğini merak ediyordu. Beklenen haber geldi ve Google, Android 5.0 Lollipop güncellemesini nihayet Nexus 4 kullanıcıları için başlattı. 

Şirket daha önceden olduğu gibi bir problemle karşılaşıldığında çoğu kişinin etkilenmemesi için oldukça az sayıda cihaza güncelleme yayınlıyordu. Güncellemelerin tüm cihazlar için yayınlanması yaklaşık 2 haftayı buluyordu. Öylede oldu ve güncelleme gecikmeli de olsa Nexus 4 için OTA üzerinden indirilebilir hale geldi.

1416921784_img20141125150315.jpg

LRX21T yapı numarasına sahip güncelleme şu andan itibaren indirilebilir durumda. Sizde telefonunuzun AYARLAR/TELEFON HAKKINDA/SİSTEM GÜNCELLEMELERİ bölümünden Android 5.0 Lollipop güncellemesini kontrol edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.