Mobil

Nexus 4, Play Store’da tekrar satışlara başladı

Uzun süredir stok sıkıntısı çekildiği bildirilen telefon Play Store'da tekrar satışlara başladı.


Android’in en saf kaynak kodlarıyla çalışan ve bu sebeple kullanıcılara pürüzsüz, akıcı , hızlı bir sistem vaat eden Nexus telefonlarının son üyesi Nexus 4, bu modeller arasında en çok ilgiyi toplayan telefon oldu. Telefon, arabirimin sunduğu hızlı çalışma yeteneklerinin yanı sıra Android cephesinde halihazırda kullanılan en güçlü işlemcilerden birine sahip.

Telefonun önemli detaylarından biri de uygun fiyat politikası izlemesidir. Bu sebeple her ne kadar stok sıkıntısı yaşanıyor olsa da telefon Play Store üzerinden satışlara tekrar başladı. 8GB versiyonu 299$ fiyat ile Play Store’da yerini alırken telefonların iki hafta içerisinde teslim edileceği bildiriliyor.
1359526188_nexus4instock.png

Ülkemiz ve Google arasında sağlanamayan anlaşma sebebiyle Play Store üzerinden alışveriş yapılamıyor. Dileriz bu anlaşma bir an önce sağlanır ve Nexus7, Nexus 10 ve Nexus 4 cihazlara uygun fiyatlara bizlerde sahip olabiliriz.

Nexus 4’ün detaylı incelemesine ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
türklerin nexuslara olan ilgisini bilseler bizde alırdık heralde
Cevapla
İnşallah
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.