Mobil

Nexus 4'ün Android 4.4 fabrika yazılımı yayınlandı

Google, Nexus 4 için resmi güncellemeyi henüz başlatmadı, ancak resmi yazılımı indirilebilir hale getirdi


Android 4.4 ilk olarak Nexus 5'te görücüye çıktı ve geçtiğimiz günlerde ise Nexus 7 ile Nexus 10 için resmi güncellemenin dağıtımına başladı. Android 4.4 KitKat güncellemesinin önümüzdeki günlerde Nexus 4 ve Nexus 7 3G modelleri için de başlaması bekleniyor. 

Google, Nexus 4 için henüz Android 4.4 güncellemesini başlatmamış olsa da, geliştiriciler sayfasından telefonun fabrika imaj dosyalarını yayınladı. Telefonun resmi orijinali olan yazılım sayesinde dilerseniz Android 4.4'ü Nexus 4 cihazınıza yükleyebilirsiniz. Tabi bunun için yükleme talimatı hakkında detayları bilmek gerekiyor. Eğer konuya ilişkin deneyiminiz yok ise resmi güncelleme zaten birkaç gün içerisinde başlayacak.

1384502313_nexus-4.jpg

Resmi yazılım Custom ROM'lar için de önem arz ediyor. Geliştiriciler bu sayede daha sağlıklı özel ROM'lar oluşturabilecek. Nexus 4'ün fabrika imaj dosyalarına buradan erişeibiliriniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.