Mobil

Nexus 5 göründü mü?

Bu resim Nexus 5’e mi ait?

Nexus 5 göründü mü?

Google’ın Android’in saf haliyle sunduğu Nexus cihazlardan yenisi bu yıl bekleniyor. Asıl merak edilen Google’ın şimdi hangi firmayla iş birliği yapacağı. Nexus 5’in şimdilik LG ile geleceği söyleniyor ancak hala kesin bir bilgi yok.

LG’den daha önce görülmemiş bir cihazın resmi sızdırıldı. LG’den büyük bir telefon görüldüğünde, özellikle G2’den sonra bu kadar hızlı yeni bir telefon çıkarması beklenmediğinden, yeni telefonun Nexus olabileceği tahmin ediliyor.

1376954643_lg-google-nexus-5.jpg

Snapdragon 600 veya 800 işlemcili olacak telefonun 13 MP kamerası bulunuyor. Google’ın yeni işletim sistemi Key Lime Pie ile gelirse tadından yenmez. Nexus 5’in LG’nin amiral gemisini gölgede bırakması şirketin politikasına bağlı bir gelişme olacak.

Nexus 4 Google’ın Android işletim sistemini yansıtan en stabil cihazlardan biri olmuştu ve oldukça ilgi gördü. Yeni resimde G2’deki arka tuşlar da bulunmuyor. G2’nin ses tuşlarını kamera tuşunu objektifin tam alt kısmına yerleştirerek yeni bir fenomen oluşturmasının ardından yazılım ve donanım olarak Google’dan destek alması güzel bir hareket olacaktır.

Yorumlar
Misafir
nexus 4 un en az 2 yil daha gideri var :)
Cevapla
Misafir
Nexus 5`i acil bekliyoruz. Yaşasın saf Android !!!
Cevapla
Misafir
KAFAMDA DELI SORULAR :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.