Mobil

Nexus 5 kılıfları Google Play'de satışa sunuldu

Dört farklı renk seçeneği sunan kılıfların fiyatı bizleri şaşırttı.

Nexus 5 kılıfları Google Play'de satışa sunuldu

Google'ın en güncel referans akılı telefonu Nexus 5 tanıtımı sonrası ilk olarak Google Play'de satışa sunuldu. 16 GB modeli 349, 32 GB modeli ise 399 dolardan satışa sunulan Nexus 5, beklenenden yüksek fiyatına rağmen tüketicilerden büyük ilgi gördü. Halihazırda 1.300-1.400 lira bandında fiyatla ülkemizde de satışta olan telefon için henüz koruyucu bir kılıf almadıysanız Google, plastik malzemeden oluşan dört farklı renkte kılıfları Google Play'de satışa sundu.

Telefonun sadece arkasını koruyan kılıf 30 dolardan (60 lira) satışa sunuldu. Açıkçası kılıf fiyatının yüksek olduğunu belirtmek gerekir. Satışa sunulan kılıfların arka kısmında Google logosu dikkat çeken tek ayrıntı.

Ülkemizden söz konusu kılıfları daha doğrusu Google Play'den alışveriş yapmak henüz mümkün değil. Google Play cihaz ya da aksesuar bölümü açık olan bir ülkede yaşıyorsanız ve kılıf satın almak istiyorsanız buradaki linki ziyaret edebilirsiniz. 

1400047813_new-snap-case-for-the-nexus-5.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.