Mobil

Nexus 5 test raporunda göründü mü?

LG'nin test sonucunda ortaya çıkan gizemli telefonu Nexus 5'i işaret ediyor.


Optimus G2 modelinde Snapdragon 800 işlemcisine yer vereceğini resmi kanallar yoluyla açıklayan LG, görünüşe bakılırsa yine aynı işlemci ile çalışan bir telefon daha hazırlıyor. LG-F320 olarak isimlendirilen telefon AnTuTu Benchmark testinde 32.002 puan elde ederken, söz konusu puanı elde eden işlemcinin 2.3GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 olduğu rapor ediliyor. Elde edilen puanın, aynı işlemciye sahip Galaxy S4 LTE-Advanced modelini geride bıraktığını hatırlatalım. Samsung’un en güçlü telefonu olarak lanse edilen Galaxy S4 LTE-A test sonucundan 31.491 puan elde etmeyi başarmıştı.

1372661899_imagethumb435.png

Yılın ikinci yarısında karşımıza çıkacak amiral gemi modellerinin büyük bölümünde Snapdragon 800 işlemcisinin yer alması bekleniyor. Bu sebeple Nexus 5’te de benzer bir donanım bulunacağına kesin gözüyle bakılıyor. Google CEO’su Larry Page’in geçtiğimiz aylarda düzenlediği Güney Kore gezisinde LG ile tekrar masaya oturduğu ve Nexus 5 konusunda anlaşmaya vardıkları gündemde yer bulmuştu. Nexus 4 ile önemli bir tecrübe yaşayan LG, Nexus 5’te ise bu tecrübeyi zirve noktasına taşımak istiyor. 

Yorumlar
Misafir
nexus kar zaten hızlı cihazlar kullanmayanlar bakabilirler
Cevapla
Misafir
ztn nexus kullaniyorum gayet hizli sanki. bir ust modele gerek yok cok stabil
Cevapla
s3
Nexsus cihazlar zaten genellikle diğer modellere göre daha seri oluyorlar. eğer bu test deki cihaz gerçekten google nexsus ise inanılmaz derecede hızlı bir cihaz olacaktır. gerçekten böyle bir cihaza sahip olmak isterdim...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.