Mobil

Nexus 5 ve Android KitKat ne zaman geliyor?

Nexus 5 ve Android 4.4 KitKat'ın tanıtım tarihine dair yeni bilgiler geldi.

Nexus 5 ve Android KitKat ne zaman geliyor?

Dün sizlere FCC onayından geçen Nexus 5’in görüntülerini sunmuştuk. Nexus 5’in Android’in son sürümü Android 4.4 KitKat ile birlikte tanıtılması bekleniyor. Peki bu tanıtım ne zaman gerçekleşecek?

1379064039_kitkat-android-650x433.jpg

Yeni gelen bilgilere göre Google Android 4.4 KitKat ve Nexus 5’i 14 Ekim tarihinde tanıtacak. Sızıntılara göre Android 4.4 KitKat sürümünde gerçekleşen değişiklikler aşağıdaki gibi olacak:

Eski telefonlara Firmware durumu

Parçalanma değişiklikleri (ekranı yeniden boyutlandırma)

Miracast güncellemeleri

Yeni Galeri Görüntüleme

Yeni animasyonlar ile ilgili API'ler

Varsayılan Android renginin mavi olması

Yeni bildirim widget

Android 4.3’den sonra Android 5.0 değil de Android 4.4’ün tanıtılması yeni srümde çok fazla bir değişikliğe gidilmeyeceğini gösteriyor. Bakalım Google Nexus 5 ve Android 4.4 ile kullanıcılarına neler sunacak.

Yorumlar
Sanırım yenilikleri Google Translate ile çevirmişsiniz. Yanlışlıklar olmuş. Doğruları: "Eski telefonlara firmware uyumluluğu" "Varsayılan Android mavisinin değiştirilmesi" "Yeni galeri görünümü" "Fragmantasyonda değişiklikler"
Cevapla
Misafir
Gogo ???? isim pek yabanci gelmedi de! gogo danscilari gibi mi ?? ;) Adanali Gurbetci
Cevapla
Misafir
Gakko hayırlı olsun, Çakko ve Gogo sürümlerin çıkmış sonunda, sanırım Gogo ile Gakkonun stabil sorununu çözmüş olacağız... Fakat Çakko ile Gakko tam bir formasyon yaşayacaktır... Gakko furyasıyız...
Cevapla
Burası face yada başka bir sosyal ağ sitesi değil teknoloji sitesi! Yorumlarımızı ona göre yapalım arkadaşlar olmuyor böyle hangi habere baksam çoğu haberle alakasız saçma yorumlar. Yönetimden ricam bu tarz yorumları yazanları engelleyin siteye zarar veriyor bu tarz konuşmalar! Yorum yazmadan genel kuralları okuyalım!
Cevapla
Misafir
4.3 beklerken simdi kit kat çıktı onuda artık guncellemeyle seneye anca alırız
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.