Mobil

Nexus 5'in fabrika imaj dosyaları yayınlandı

Google, telefonu satışa sunar sunmaz güncel driver ve resmi yazılımıi geliştiriciler sayfasında indirilebilir hale getirdi.

Nexus 5'in fabrika imaj dosyaları yayınlandı

Google-LG ortak yapımı Nexus 5 sahip olduğu donanım özellikleri itibariyle birçok kesimi etkilemeyi başardı. Halihazırda en güçlü platform olarak gösterilen Qualcomm Snapdragon 800 işlemcinden gücünü alan telefonda 2GB sistem belleğine yer veriliyor.

Optik görüntü sabitleme teknolojisine sahip 8MP çözünürlüklü kamera, 16/32GB dahili depolama seçenekleri, Android 4.4 işletim sistemi, 2.300mAh kapasiteli pil barındıran telefonda ayrıca NFC (Android Beam) , Bluetooth 4.0, LTE 4G, barometre, adım algılayıcı ve adım sayar gibi detaylara da yer verilmiş.

1383289312_nexus-5.jpg

Google, Nexus 5'i duyurduktan kısa bir süre sonra telefonun  fabrika imaj dosyalarını geliştiriciler sayfasından yayınladı. Söz konusu dosya sayesinde dilediğiniz zaman telefonu orijinal hale getirebileceksiniz. Fabrika imaj dosyalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Google ayrıca Nexus 5'in güncel donanım sürücülerini de yine geliştiriciler sayfasından yayınladı. Özellikle Custom ROM oluşturulmasında önemli bir role sahip olan donanım sürücülerini ise buradan indirebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.