Mobil

Nexus 5'in ilk resmi görüntüsü mü?

Nexus 5'e ait yeni bilgiler geldi.

Nexus 5'in ilk resmi görüntüsü mü?

Google yeni nesil Nexus akıllı telefon hazırlığında ve bilindiği üzere bu model şimdiye kadar yapılmış en güçlü Nexus akıllı telefon olacak. Sizlere daha önce Nexus 5’in FCC’de görüntülenen fotoğraflarını yayınlamıştık. Şimdi de cihazın ilk resmi görüntüsü Amazon tarafından yayınlandı.

Nexus 5, Android’i temsil eden tüm Nexus ailesinin evrimi olacağı gibi bazı ilginç yeniliklerle gelecek. Bunlardan biri de ön kısımda bir hoparlör bulunmaması. Android Police sitesinden Ron Amadeo, FCC’de görünen Nexus 5’in fotoğrafını diğer amiral gemilerinin görüntüsü ile karşılaştırdı. Yayınlanan karşılaştırma resminde, cihazın görüntüsünü alan kameranın yansımasının Nexus 5’te farklı olması oldukça ilginç.

Büyük görüntülemek için resmin üstüne tıklayın

Görüntü incelendiği zaman Nexus 5’in görüşmeler için kullanılan hoparlörünün olmadığı görülüyor. Google ve LG’nin bu cihazda hoparlör kullanmama nedeninin bir kemik iletişimi benzeri bir teknoloji kullanması olabileceği söyleniyor.

1379144053_nexus-5-amazon.png

 

Bu bilgilerin yanı sıra Nexus 5 için ekran koruyucu satışa sunan Amazon, Nexus 5 için bir sayfa açtı ve hediye kutusu yanında cihazın görüntüsünü verdi. Bu görüntüdeki telefonun Nexus 5 olup olmadığını resmi tanıtım gerçekleştiğinde hep birlikte öğreneceğiz.

1379144069_nexus5.jpg

Peki sizce bu telefon Nexus 5 mi? Cihazda neden hoparlör kullanılmamış olabilir?

Yorumlar
Misafir
°Gogo°
Cevapla
Misafir
cok şık
Cevapla
Misafir
gogo sayin prensim kurtaricimiz kurtar bizi su gakko dan ahahhah
Cevapla
Misafir
gogo GAKKO'nun yerini kimse tutamaz 123
Cevapla
Misafir
10.49 katılıyorun,son resime dikkatli bakılınca hoparlör görünüyor 123
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.