Mobil

Nokia, 6 yeni cihaz tanıtmaya hazırlanıyor

Microsoft'a satılan Nokia, önümüzdeki ay adeta gövde gösterisi yapacak.

Nokia, 6 yeni cihaz tanıtmaya hazırlanıyor

Nokia görünüşe bakılırsa yılın son çeyreğine girilen şu dönemde de hızından pek bir şey kaybetmemiş. 2013 yılında en fazla telefon duyurusu gerçekleştiren üreticilerin başında gelen Finli üretici, 22 Ekim'de Abu Dabi'de bir etkinlik düzenleyecek ve söz konusu etkinlikte 6 yeni cihazı görücüye çıkaracak.

Etkinlik kapsamında Lumia ailesine yeni ürünlerin dahil edilmesi beklenirken, bunlar arasında en dikkat çekeni ise 6-inç ekranlı Lumia 1520 modeli olacak. Windows Phone platformundaki dört çekirdekli ve Ful HD ekranlı ilk telefon olması beklenen Lumia 1520 büyük ekranlı telefonlar kategorisinin iddialı çözümlerden biri olabilir.

1380177727_gsmarena001.jpg

"Çok özel" olarak değerlendirilen etkinlikte Sirius kod adlı Lumia 2520 tablet modelinin de tanıtılması bekleniyor. Etkinlik tarihine kadar tanıtılacak cihazlar hakkında daha fazla detayın gün yüzüne çıkacağını düşünüyoruz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.