Mobil

Nokia 808 PureView ile çekilmiş müthiş konser kaydı!

İşte Full HD video kaydı ile PureView'ın video performansı.


Nokia'nın olay telefonu 41 megapiksel sensörlü, Carll Zeiss mercekli, Full HD video kaydı yapan 808 PureView modeli video çekimi olarak ta oldukça iddialı görünüyor. Daha önce sizlerle inceleme ve karşılaştırma haberlerimizde Nokia 808 PureView'ın video kalitesini ve kamera testlerini paylaşmıştık.

41 megapiksellik Nokia 808 PureView, kamera ve multimedya odaklı bir akıllı telefon. Kaliteli fotoğraf çekiminin haricinde video kayıt konusunda da oldukça başarılı olan PureView, ayrıca ses kalitesinde de iddialı. Cihaz 140 desibel şiddetindeki sesleri bile video sırasında kaydetme yeteneğine sahip. Bu ses değeri bir askeri jet uçağının gürültüsünden daha fazla.

1342175780_133846694321.jpg

Nokia 808 PureView'ın video kalitesini anlamak için yayınlanmış önemli bir video ortaya çıktı. Nokia'nın 41 megapiksel kameralı 808 PureView telefonu ile çekilmiş bir konser görüntüsü. Karanlık ortama rağmen başarıyla kaydeden telefon asıl çarpıcı özelliğini ise ses kaydında göstermiş.

Aşağıda videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.