Mobil

Nokia 8110'un yeni sürümü yakında piyasa sürülüyor!

Nokia'nın MWC 2018'de tanıtılan cihazı; geçmişin keyif veren teknolojisini, şimdiki zamanın özellikleri ile buluşturuyor.


Pek çok akıllı telefon ve tablet üreticisi Mobile World Congress 2018'de yeni ürünlerini tanıtıyor. Bununla birlikte HMD Global'ın yeni Nokia 8110 ürünü, pek çok rakibine göre çok daha çarpıcı.

Matrix serisini hatırlarsanız, Nokia'nın açılır kapanır telefonlarının ikonik bir rol üstlendiğini kolayca fark edebilirsiniz.

Şunu öncelikle belirtelim: Nokia 8110'un yeni sürümü, yıllarca önce satışa sunulan cihazın modernleştirilmiş bir karbon kopyası değil. Güncel 3310 serisinin aksine  8110; 2.4-inç 320 x 240 piksekllik ekran, Snake'in yepyeni bir versiyonu, 2 megapiksel kamerası, Wi-Fi ve 4G desteği ile dikkat çekiyor.

Cihaz yaklaşık 25 saat pil ömrü sunarken; Avrupa'daki yaklaşık 80 Euro'luk fiyatıyla dikkat çekiyor. Nokia 8110, Mayıs ayında Parlak Sarı ve Siyah model seçenekleriyle piyasaya sürülecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.