Mobil

Nokia, alüminyum bir telefon duyurabilir!

Windows Phone ile akıllı telefon segmentinde tekrar iddialı bir konuma gelmek isteyen Nokia, tamamı alüminyumdan oluşan bir telefon tanıtabilir.

Nokia, alüminyum bir telefon duyurabilir!

11 Temmuz’da New York’ta düzenleyeceği etkinlikte 41MP kameraya sahip Nokia EOS modelini tanıtacağını bildiren Finlandiya merkezli şirket, HTC One’da olduğu gibi tamamı alüminyumdan oluşan bir telefon üzerinde çalışmalar yürütüyor olabilir. İddianın ortaya atılmasını sağlayan görsellere dikkatle bakıldığında söz konusu telefonun önümüzdeki ay tanıtımı gerçekleşecek Nokia EOS ile farklılıklar sunduğu görülüyor. Özellikle arka bölümde sensör ve LED flaş kısımlarındaki farklılıklar net bir şekilde görülmekte.

1371219242_gsmarena001.jpg

Nokia EOS modelinde olduğu gibi alüminyum kasaya sahip prototip cihazda da sensör çıkıntısı yer alırken, telefonun üst bölümünde ise SIM kart yuvası, SD kart ve USB girişlerinin var olduğu tahmin ediliyor. Hakkında henüz hiçbir gelişme yaşanmayan telefon, şirket cephesinde oluşturan yeni bir model olabilir ya da geliştirilen ve iptal edilen bir proje de olabilir. Alt bölümde ise Nokia EOS’un 41MP’lik sensörüne göz atabilirsiniz. 

1371219253_gsmarena002.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.