Mobil

Nokia Amber güncellemesi yayınlandı

Nokia Amber Lumia 920 ve 820 için yayınlandı

Nokia Amber güncellemesi yayınlandı

Uzun süredir beklenen Nokia’nın Windows Phone 8 telefonları için Nokia Amber güncellemesi resmiyet kazandı. Yeni güncelleme ile Nokia telefonlar için Windows Phone 8’in geliştirilmiş özelikleri verilecek.

Nokia Amber güncellemesini Lumia 820 ve 920 amiral gemileri şimdiden almaya başlarken, diğer modeller için ne zaman geleceği henüz açıklanmadı. Ayrıca kötü bir haberimiz daha var. Güncelleme telefonunuzdaki tüm verileri silmek zorunda kalacak.

1375719516_gsmarena001.jpg

Glance Screen, akıllı kamera, Radio, Datan Sense gibi uygulamalar ekleyen Nokia, Amber güncellemesiyle güzel özellikler ve fırsatlar sunuyor.

Yorumlar
Misafir
ota güncellemesini bekleyin programlarla günceleme yapmayın tüm verileri siler ve çoğu sorunla uğraşırsınız ayın 14 veya 15 inde telefon üzerinden güncelleme yapın
Cevapla
Misafir
Bişi bilmeden haber yayınlıyorsunuz. Güncelleme tahmini ayın 14ünde wifi üzerinden yayınalanacak. Şimdi manuel tükleme şansınız var öylelikle siliniyor veriler yoksa wifi üzerinden silinmiyor. Beta gibi bir şey şimdi indirenler bir sorun yaşarsa güncellemeye ertelerler wifi üzerinden.
Cevapla
Güncellemeden önce fabrika ayarlarına döndermelimiyim
Cevapla
Misafir
facebook güncellendi admin
Cevapla
Misafir
gakko ne diyo Noki ambersiZ. yorum gakkolu kambersiz olmaz xd :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.