Mobil

Nokia C31 Geekbench'te kendini gösterdi! Bu cihaz tutar mı?

Nokia yeni cihazı Geekbench listesinde karşımıza çıktı. Henüz cihaz ile ilgili çok fazla detay bilinmese de bazı özellikler belli oldu.

Nokia C31 Geekbench'te kendini gösterdi! Bu cihaz tutar mı?

Nokia bir zamanların efsanevi telefon markaları arasında yer alıyordu. Ancak zamanla bu sektörde mevcut popülerliğini koruyamayan şirket şimdi yeni cihazı ile geri geliyor. Cihaz şimdi Geekbench listesinde karşımıza çıkarak özelliklerini gösterdi. Akıllı telefon bir Unisoc işletim sistemi tarafından desteklenecek. Nokia C21 ve Nokia C21 Plus'ı çalıştıran aynı yonga seti olan bir Unisoc SC9863A yongasına sahip olması bekleniyor.

Nokia C31 Geekbench'te kendini gösterdi! Bu cihaz tutar mı?

Nokia C31 Geekbench'te kendini gösterdi! Bu cihaz tutar mı? - Resim : 1

Her iki durumda da işletim sistemi, 4GB RAM ile eşleştirilecek. Başka bellek varyantları da olabilir. Yazılım cephesinde, telefon Android 12'ye sahip olacak. Performanstan bahsetmişken, tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerde sırasıyla 145 puan ve 796 puan aldı. Başka bir deyişle, yalnızca temel görevleri gerçekleştirebilen cihazdan performans anlamında çok bir şey beklememek gerek.

Ne yazık ki, yakında çıkacak Nokia C31 hakkında başka hiçbir şey bilinmiyor. Ancak görünüşe göre cihaz sadece "alo dese yeter" görevi görecek. Hemen hemen tüm akıllı telefonlar gibi, önümüzdeki günlerde resmi lansmanından önce cihaz hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz. Nokia C31'den beklentileriniz nelerdir? Sizce bu cihaz belli bir kitle tarafından ilgi görür mü? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

Yorumlar
Misafir
Sıradan bir telefon işte
Cevapla
Adanalı
4 gb ramı okuduktan sonra hiç bir özelliğini merak etmedim artık yeni nesil cihazlar 8 in üstünde ram ile başliyor Nokia yapamıyosun ram işini
Cevapla
Murat
Artık tutmaz onun tahtı bitti yollar evvel o krallık artık yok
Cevapla
Vatandaş
Nokia hala yerlerde sürünmeyi hak ediyor 4gb rammı olur diğer markalar 12 ramla yarışıyor
Cevapla
Michelangelo
Yani turkiye de satışı olacak mı bilemiyorum olursa Nokia dan başka telelfon kullnamam .
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.