Nokia C32 Avrupa’ya adım attı! Peki ya Türkiye?

Nokia her geçen gün eski gücüne biraz daha yaklaşıyor. Eski teknoloji devi şimdilerde Avrupalı teknoloji tutkunlarını bir kez daha kendine çekmek istiyor.

Nokia C32 Avrupa’ya adım attı! Peki ya Türkiye?

Nokia Mobile, Nokia C32 modelinin Birleşik Krallık'ta satışa çıktığını kısa bir süre önce duyurdu. Bütçe dostu bir akıllı telefon olan Nokia C32, bazı güçlü özelliklere ve yüksek dayanıklılığa sahip. Bu model, ilk kez 2023 Mobile World Congress (MWC) etkinliğinde tanıtılmıştı.

Nokia markası, sağlam telefonları ve performans odaklı akıllı telefonlarıyla uzun bir geçmişe sahip. Uygun fiyatlı olması da Nokia'nın dikkat çeken avantajlarından biri. Nokia C32, bu özelliklerin yanı sıra daha fazlasını sunuyor. Unisoc 9863A1 yonga seti ile donatılan Nokia C32'nin 5.000mAh'lık bataryası, cihazın üç güne kadar kullanılabilmesini sağlıyor. Bu çok yönlü akıllı telefonun 6,5 inç IPS HD LCD ekranı, 270ppi piksel yoğunluğuna sahip. C32'nin dayanıklı cam arka yüzü ise ona lüks bir görünüm katıyor.

Nokia C32 Avrupa’ya adım attı! Peki ya Türkiye?

Nokia C32'nin 50MP'lik ana kamerası bulunuyor ve ön kamerasıyla birlikte Gece Modu özelliği sunuyor. Bu özellik, düşük ışık koşullarında bile mükemmel çekimler yapabilme imkanı sağlıyor. Kömür ve Plaj Pembe renk seçenekleriyle gelen C32, kutusundan Android 13 işletim sistemiyle çıkmaktadır, ki bu bütçe dostu bir telefon için etkileyici bir durum.

Nokia C32'nin Birleşik Krallık'taki satış fiyatı, 4GB RAM ve 64GB depolama alanına sahip model için 129£ (yaklaşık 160 dolar) olarak belirlenmiştir. Nokia, C32'yi satın almak isteyen kullanıcılara eski akıllı telefonlarını takas etme fırsatı da sunuyor. Bu modeli, doğrudan Nokia'nın web sitesinden satın alabilirsiniz. Birleşik Krallık'taki kullanıcılar, herhangi bir ek teslimat ücreti ödemeyecekler.