Mobil

Nokia için yeni Video düzenleyici

Nokia'nın yeni Video Director'unu keşfedin


1385819900_nokia-video-director-for-windows-phone-8-combines-with-your-nokia-tablet-to-create-great-videos.jpgNokia Video Director Windows Phone 8 cihazlar için markete koyuldu. Nokia Lumia 2520 tableti de dahil olmak üzere kullanışlı bir video düzenleme uygulaması yayınladı. Nokia Video Director adıyla gelen uygulamayı Windows Phone Store'dan indirmeye başlayabilirsiniz.

1385819834_vd-1.png
Nokia Video Director telefondan tablete videolarınızın alışverişini de sağlar. Böylece telefonda başladığınız işi tablette bitirebilirsiniz. NFC sistemi destekleyen cihazlarda bu özelliği kullarak da video transferlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

1385819856_vd-2.png
Bir çok video düzenleme araçlarını da desteklemesi kullanılabilirliğini artırıyor. Samsung'un Note 10.1 için düzenlediği çizim ve video uygulamalarına benzer olarak Nokia da tabletinde aynı işlevi kullanıcılarına sunmayı amaçlıyor.
Ayrıca ücretsiz olarak gelen uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.