Mobil

Nokia Lumia 1520 ön siparişleri başladı!

Lumia’nın büyük telefonu için ön siparişler başladı


Nokia Lumia 1520, Nokia’nın Lumia serisinin yeni canavarı olacak. Cuma gününden itibaren ilk defa AT&T ile başlayan ön siparişlerden sonra bu ayın 22’sine kadarNokia Lumia’nın satışlarda olması bekleniyor.

1520 phablet dediğimiz, hem telefon hem de tablet sınıfından gelen bir cihaz ve oldukça etkileyici özellikler sunuyor. Nokia Lumia’ları kullanışlı ve tasarımsal olarak da başarılı kullanıcılar için daha büyük ekranı da avantajlı olacak.

1384088106_or-pre-order-the-phablet-from-the-microsoft-store.jpg

GDR3 güncellemesiyle gelmesi beklenen Windows Phone’lu telefonun sonunda satışları başlıyor. Nokia Lumia 1520 GDR3 güncellemesinin yanında, Windows Phone Store’dan bazı ücretli uygulamaları, ücreti ödenmiş şekilde, hediye olarak alabiliyor.

1384088116_pre-order-the-nokia-lumia-1520-from-at-ampt.jpg

50$’lık Microsoft Store uygulama kartı, 39$’lık koruyucu kapak ve 20$’lık da Nokia’dan hediye uygulama kartıyla yanında bir çok bonusla geliyor. Nokia bu phabletinin satışından şimdiden emin olmak istiyor gibi görünüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.