Mobil

Nokia Lumia 800'ün başına gelmeyen kalmadı!

Lumia su altında da dayandı

Nokia Lumia 800'ün başına gelmeyen kalmadı!

Nokia Lumia 800 Nokia’nın yeni çıkan su geçirmez bir telefonu değil. Hatta hatırlayacak olursanız Nokia’nın ilk Windows Phone 8 telefonu. Nokia Lumia 920’nin gölgesinde diyebileceğimiz telefon Nokia’nın en iyi modellerinden biri.

Geçtiğimiz aylarda Nokia Lumia 800’ün başına gelen bir olayı sizlere aktarayım. Nokia Lumia 800 kullanıcılardan biri tarafından balkondan düşürülüyor. Yeterince yüksek yerden bir akıllı telefon için bu düşüşün telefonun sonu olacağını düşünürsünüz. Ancak Nokia Lumia 800 polikarbonat olmamasına rağmen, sadece güç butonunun zorlanması dışında başka hasar almadı. Durum herkesi şaşırtmıştı.

1365595659_h20pix.jpg

Lumia 800 su altındayken alınan görüntü

Son günlerde Nokia Lumia 800 hakkında Finlandiya’da bir olay daha yaşandı. Buz üzerinde duran bir adam elinde Nokia Lumia 800 tutuyor ve aniden buz kırılıyor. Adam hemen sudan çıkarırken, Lumia’mız 10 dakika kadar soğuk suda kalıyor. Daha sonra telefon da çıkarılıp SIM kartı çıkarılıp kurutuluyor. Evet beklenmedik bir sonuç daha, Lumia 800 hasar görmüyor. Sony Xperia Z’ye taş çıkartacak bir telefon gelmiş, ancak değil kullanıcılar sanıyoruz ki Nokia’nın bile bundan haberi yok.

Yorumlar
Misafir
o telefonu 1 yada 2ay sonra görsün,içi oksitlenince yani reklam amaçlı hep,yok balkondan düşmüş bişey olmamış,yok suya düşmüş turp gibiymiş,lumia 920 nin üstünden 28 tonluk kamyan geçmiş sadece camı kırılmış,milleti çocukmu sanıyo acaba bu reklamı yapanlar...
Cevapla
hfj
boş haber gereksiz bir marka için. nokia windowsa gectikten sonra bitti bizim için
Cevapla
androidli bir tel olsaydı silip süpürürdü ortalığı ama androide geçerse wp8 biter.
Cevapla
efe
reklam
Cevapla
abuzer
gercekten harika telefon yapmislar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.