Mobil

Nokia Pro uygulaması diğer Lumia'lara da gelecek

Ağustos ayında sunulacak güncelleme kapsamında sadece bazı telefonlar uygulamaya sahip olabilecek.


Son dönemde tanıtımı gerçekleşen kimi cihazlar kamera noktasında önemli işler gerçekleştiriyor olsa da, Lumia 1020 sahip olduğu kamera donanımı ile standartların bir hayli üzerinde ve üstelik telefon mobil dünyasında en iyi kameralı telefonu olarak gösterilebilir. Dün gerçekleştirilen etkinliğin neredeyse tamamında kamera yeteneklerinin sergilenmesi bu ifadeyi doğrular nitelikte. Lumia 1020’nin sahip olduğu diğer teknik özellikler ise Lumia 925 ya da Lumia 928 ile benzer detaylar sergilemektedir.

1373613870_procamera465.jpg

Telefonun kamera yeteneklerinden bir tanesi de halihazırda sadece Lumia 1020’ye özgü olan Nokia Pro kamera uygulamasıdır. Bu yazılım özel bir arayüza sahip ve kullanıcının çekim esnasında birçok ayarı elle yapmasına olanak tanıyor. Daha çok çekim işinde uzman kişilerin kullanabileceği söz konusu uygulamanın önümüzdeki ay yayınlanacak Amber güncellemesi ile Lumia 920, Lumia 925 ve Lumia 928 modellerine sunulacağı bildirdi. Diğer Lumia serisi telefonlar ise Nokia Pro uygulamasını kendi telefonlarından tecrübe edemeyecekler.

  

 

Yorumlar
Gurbetci Adanali
bu özelligi benim note 2 ye de yapsalar nolur ki android
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.