Mobil

Nokia: Sevdiğiniz uygulamalar WP8’e de geliyor

Nokia’nın uzun zamandır söz verdiği uygulamalar sonunda geliyor

Nokia: Sevdiğiniz uygulamalar WP8’e de geliyor

Nokia’nın Global ortaklarından Bryan Biniak geçtiğimiz günlerde Londra’da yaptığı açıklamada Windows Phone 8 işletim sisteminden ve yapılacak yeniliklerden bahsetti. İşletim sistemleri arasında şuan uygulama kapasitesi bakımından en zayıf olanı BlackBerry 10’dan sonra Windows Phone 8 geliyor.

Her ne kadar Windows Phone 8’in durumu BlackBerry kadar trajik olmasa da Windows Phone 8’in de daha çok uygulamaya, çok kullanılan ve tercih edilen uygulamalara ihtiyaç duyduğu bir gerçek.

1374929612_dsc01693-1374863470.jpg

Gelişim ve değişim zamanı, sözcüklerini kullanan Biniak, yıl sonuna kadar bir çok uygulamanın yayınlanacağını belirtti. Windows Phone 8 kullanıcılarını ümitlendiren konuşmasında Google’ın sonunda YouTube konusunda da Windows Phone 8’e bir yol açacağından bahsetti. WP8’li kullanıcıların en çok talep ettiği uygulamalardan biri de Instagram. Instagram gibi sosyal uygulamaların da WP8’de olacağının altını çizdi.

Yorumlar
Misafir
nokia mi o da ne telefon markasi mi?
Cevapla
Misafir
nokia hiç telefon üretmesin batmaz gülüm adam istesin samsunga telefon ürettirmez bugün gsm sektöründe en büyük patent nokia abinde istesin samsung aplee google hiçbir telefonuna sms mms titreşim gprs harita yer konumlama v.s v.s saymakla bitmez koyamaz azcık uyanık olun Patent varsa her 1 adet telefon için nokia abine para öder anladın.Battı dedikleri şirketi 1.5 yıl Microsoft uğraştı alamadı sonunda wp8 ile ortaklık yapmaya başladı sence batan gemiyi kolay almazlarmıydı? bilip bilmeden karalayın dökün
Cevapla
Misafir
atı alan üsküdarı geçti ama
Cevapla
bence Windows arayuzunu degistirmeli insanin ruhu daraliyor
Cevapla
Misafir
Çok bekliyorduk ya.. Rumuz : [email protected]
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.