Mobil

Nokia'dan iki ucuz telefon daha!

Nokia iki Asha modelini daha tanıttı.

Nokia'dan iki ucuz telefon daha!

Nokia, şu sıralarda Lumia serisiyle meşgul ancak etkili olduğu ucuz cep telefonu pazarında da yeni modeller üretiyor. Şirket bugün bir duyuru yaptı ve iki Asha modelini daha tanıttı.

Asha serisinin 205 ve 206 modelleri fiyatıyla oldukça cazip görünüyor. Modeller sadece 62 dolar. Telefonların temel özellikleri aynı fakat tasarımlarında farklılık bulunuyor. Asha 205 modelinde Facebook tuşu bulunuyor. Bu özellik Nokia'da bir ilk olma özelliği taşıyor. Ayrıca çok yazışanların Qwerty klavyesi de hoşlarına gidecektir.

1354004625_nokiaasha205.jpg

Diğer model Asha 206 ise klasik tuş takımına sahip. İki telefonda da ortak bulunan özelliklere bakıldığı zaman: Symbian S40 işletim sistemi, 1.3 MP kamera, Bluetooth, Çift SIM kartlı versiyonlar, dahili Facebook ve e-posta uygulamaları, 37 saate kadar pil ömrü. Ayrıca EasySwap özelliği çift SIM kartlı modellerde iki SIM kartın aynı anda aktif edilebilmesini sağlıyor.

1354004657_nokiaasha.jpg

Yeni Asha modellerinde 3G ve Wi-Fi desteği bulunmuyor. Cihazlarda internet bağlantısı sadece 2G üzerinden yapılabiliyor. Nokia iki modelin de yıl sonunda piyasada olacağını duyurdu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.