Mobil

Nokia'nın dev telefonundan bir görüntü daha geldi

Bandit kod adına sahip Lumia 1520'nin yılsonuna doğru resmiyet kazanması bekleniyor.

Nokia'nın dev telefonundan bir görüntü daha geldi

Gün içerisinde "Cihazlar ve Servisler bölümünü" Microsoft’a satan Nokia’nın 2013 yılında tüketicilere sunacağı son akıllı telefonlardan bir tanesi olması beklenen Lumia 1520’nin ekran görüntüsü mobil dünyasının sızıntı kaynağı Evleaks tarafından ortaya çıkarıldı.

Windows Phone 8 GDR3 güncellemesi sonrası resmiyet kazanması beklenen telefon için kimi kaynaklar 26 Eylül tarihini işaret ediyor.

1378208628_btoujqmciaeaz2t.png

6-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü bir ekranın yer alacağı bildirilen telefonun işlemci birimi henüz netlik kazanmasa da, Qualcomm cephesinden dört çekirdekli bir çözümün telefona güç vermesi bekleniyor. 2GB RAM’in yer alacağı telefon daha önceki Lumia modellerinde olduğu gibi kamera yetenekleriyle de ön plana çıkacak.

Sızdırılan ekrandan anlaşıldığı kadarıyla Microsoft’un GDR3 güncellemesi ile arayüzdeki değişimlere gittiğini görüyoruz. Kullanıcılar güncelleme ile birlikte ana ekranda yan yana 4 ve daha fazla kısayol ekleyebilecek.

Telefona dair gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz

Yorumlar
Misafir
sony z ultra 6.4 inç bütün telefonlardan daha iyidir. inceleyin ve farkını ve özelliklerini görün..YOUTUBE,SİZİ BEKLİYOR. SONY Z ULTRA AL...EĞER SONY Z ULTRA ALAMIYORSAN..NOKİA,NIN ESKİ 33.00 ,NI AL ..BAŞKASINA GEREK YOK..YA TELEFON ALACAKSIN,VEYA TELEFONA BENZER BİŞEY..KİBRİT KUTUSU GİBİ.
Cevapla
Misafir
bence nokia hemen eski sistemine gecmeli eski namini ele almasi icin biz nokia hayraniyiz bekliyoruz
Cevapla
Misafir
he he ergen kızlar basmış burayı artık nokia bitti arkdaslar sadece lumia asha deg
Cevapla
Misafir
ÖZELLİKLERİ GÜZEL VE YÜKSEK TEKNİK OLURSA,, ŞU ANDAİD İLLETİNDEN DE KURTULURUZ. NASIL OLSA BİLGİSAYARLARIMIZDA YAKINDA W 8.1 OLACAKTIR ANDOİD PLAYER İN İÇİ VİRUS DOLU,,PROGRAMLARI İŞE YARAMIYOR..ÖZELLİKLE İŞE YARAYANLARDA HEP PA RALI..$ İLE.. yani GOOGLE milletleri andoid adına soyuyor.. Windows programlarıda inşallah işe yarayanları para ile olmaz. apple,de milleti soyuyor..bir prog... 40 dolar olurmu..82 lira aslında hepsi SİNSİ TİLKİ GİBİDİRLER. HEP CEPLERİNİ DÜŞÜNÜYORLAR..GRAM GRAM VEYA SANTİM SANTİM ÖZELLİK KOYUYORLAR. MİLLETLERİ (İNSANLARI ) KULLANIYORLAR.. ....... NOT..EDİTÖR BEY,E AYRICA SAYGILARIMIZI SUNARIZ. LEYLA VE ARKADAŞLARI......
Cevapla
Misafir
EN GÜZEL TELEFON 5 + OLANLARDIR..SONY ULTRA..YAN DÜĞMESİ (POWER) ARIZALI ÇIKTI. VE BAZI ÖZELLİKLERİDE ALT SEVİYEDE..PİL..RAM..VS.BOY..(6 İNÇ OLMALIYDI) YOKSA SONY ULTRA DÜŞÜNÜYORDUK. SEVDA...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.