Mobil

Nokia'nın yeni akıllı telefonu ortaya mı çıktı?

2016'da bir kez daha mobil dünyasında sahne almaya hazırlanan Nokia marka tanıtımı açısından yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

Nokia'nın yeni akıllı telefonu ortaya mı çıktı?

Daha önce görüntüleri birçok kez sızdırılan C1 isimli bir akıllı telefon hazırladığı bildirilen Nokia yayınladığı bir tanıtım videosuyla mobil dünyasına tekrar girmeye hazır olduğunun sinyallerini verdi.

1453271525_nokia-1.jpg

1 dakika 40 saniye süren video çoğunlukla ilham verici konuşmalar, güzel görüntüler ve marka tanıtımlarıyla dolu. Ancak video Nokia’nın gelecekteki ürünlerine dair bazı ipuçları vermiyor değil. İlk olarak videoda (1:19) Nokia’nın daha önce Foxconn’a ürettiği N1 isimli tabletten farklı görünen yeni bir cihaz karşımıza çıkıyor. Güç butonu tabletin üst sağ kısmında yer alıyor ve tablet tamamı metalden oluşan bir kasaya sahip.

1453271493_nokia.jpg

Bir ara Nokia’nın sanal gerçeklik kamerası OZO VR’ın da göründüğü videonun sonlarına (1.24) doğru selfie çeken iki bayanın elinde bir telefonla karşılaşıyoruz. Nokia C1’den farklı görünen telefonun şirketin bir sonraki akıllı telefonu olabilir.

Alt bölümde Nokia’nın tanıtım filmine göz atabilirsiniz. 
          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.