Mobil

Nokia'yı satın alıyor!

Nokia'ya talip çıktı


Bildiğiniz gibi Huawei son yıllarda gündemden düşmeyen ve hızlı yükselişiyle bilinen bir Çin firması. Nokia da malumunuz eski performansını epey kaybetmiş telefonlarıyla ön planda bir şirket.

Nokia'nın son zamanlarda giderek zayıfladığı çok konuşulan konulardan biriydi. Bugün yapılan Ascend P6 tanıtımıyla da başarılarına başarı katan Huawei'den bomba bir karar çıktı.

1371584436_001huaweiascendp235619073610x436.jpg
Huawei'nin Nokia'yı satın almak istediği ve bu konuda görüşmelerin devam ettiği belirtildi. Huawei belli ki Çin'deki sermayesinde iddialı rakamlara ulaştı ve dünyaya açılmak için yeni kapıları ve fırsatları değerlendiriyor. Aslında bunun Nokia için de avantaj olabileceği durumlar var. Nokia'nın Microsoft tarafından alınacağı dedikoduları da bir süre dolaşmıştı. Bakalım Huawei ile Nokia arasında bundan sonra nasıl bir süreç başlayacak.

Yorumlar
Misafir
manyak olur haa bide nokia android yaparsa tadından yenmez hem ucuz hem kaliteli mal alırız
Cevapla
Misafir
Misafir 00:17 Nokia dünya sıralamasında ikinci mi? Bence sen o bahsettiğin uzvundan birşeyler uyduruyorsun, pazar payında nokia ilk beşte bile değil. Ayrıca adminler size sözüm; adam çok af buyrun ana avrat düz küfretse onu da yayınlayacaksınız. Argo konuşmuş hem de size karşı, siz de yayınlamışsınız artık hangi mantıkla yaptıysanız bunu!! Böylelerine tolerans göstermeyin edep nedir bilmeyenlere.
Cevapla
Misafir
unutmayın dünyada şuan en fazla samsung kullanılmıyor.siz bir rençberin genelde hangi marka telefon kullandığını biliyormusunuz ? Ben söyliyim nokia kapanmaz yada satılmaz kendine göre bir satışı var zaten (android ve wp8 telefonları oranlayın olması geren yere yerleşiyorlar)
Cevapla
Misafir
vay be nereden nereye Keşke satılmasa.gerekirse biraz telefon çıkarmasın beklesin.yeri gelince bomba gibi dönsün.nokia herzaman çok sağlam telefon yapmıştır
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.