Mobil

Nothing Phone (2) öyle bir dönüş yapacak ki! Eski halinden eser kalmayacak!

Nothing Phone (2) mobil arenaya yeniden çıkmaya hazırlanıyor. Akıllı telefona dair son sızıntılar yaklaşan modelin özelliklerine ve çıkış zaman dilimine ışık tutuyor. İşte detaylar.

Nothing Phone (2) öyle bir dönüş yapacak ki! Eski halinden eser kalmayacak!

Nothing Phone (1) istediği başarıyı elde edemedi. Düşük satış oranları ve maliyetler derken Nothing cephesinde karanlık günler yaşanıyordu. Ancak şirket, bildirilenlere göre pes etmeyip Nothing Phone (2) için kolları sıvamış durumda. Son sızıntılar yeni akıllı telefona dair kritik özellikleri ortaya çıkardı. Detaylara göz atalım.

Nothing Phone (2) özellikleri ve çıkış zaman dilimi sızdırıldı

Kaynaktan gelen bilgilere göre Nothing Phone (2) A065 model numarasına sahip olacak. Telefonun özellikleri de aynı sızıntı ile ortaya çıkarıldı. Aktarılanlara göre Nothing Phone (2), Qualcomm'un amiral gemisi Snapdragon 8 Gen serisinden güç alacak. Ancak hangi yonga setinin olacağı bilinmiyor.

Buna ek olarak Nothing Phone (2), 12GB RAM ve sanal RAM teknolojisini kapsayacak. Ayrıca 256GB dahili depolama seçeneği de yer alacak. Pil tarafında ise 5.000mAh kapasiteli bir pil yer alacak. 

Nothing Phone (2)

Ön tarafta ise akıllı telefonun 120Hz yenilemeli AMOLED panel sunması bekleniyor. Yenileme hızının dinamik özelliğe sahip olarak değişken hızları sunması bekleniyor. 

Akıllı telefona dair diğer önemli bilgi ise çıkış zaman dilimi. Aktarılan bilgilere göre Nothing Phone (2), 2023 yılının üçüncü çeyreğinde lansmanda olacak. Yani akıllı telefonu temmuz ve eylül ayları arasında görebiliriz. 

Nothing Phone (2), bir önceki Nothing modeline göre daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor

Nothing Phone (1) kullanıcıları, telefonlarını daha aldıkları ilk günde büyük problemler rapor etmişti. Ölü piksel, arka panelde yer alan toz parçacıkları, ekranda gereksiz yere oluşan yeşil ton ve sevkiyat gibi sorunlar Nothing Phone (1)'in repütasyonunu oldukça düşürmüştü. 

Nothing Phone (1) dead pixel
Nothing Phone (1)'da görülen ölü piksel sorunu.

Endüstri analistleri tarafından "başarısız bir girişim" olarak değerlendirilen Nothing akıllı telefon serisi, bir sonraki Nothing Phone (2) ile birlikte işleri tersine çevirebilir. 

Şirket bu yeni akıllı telefon modeliyle bu yaşanan sorunları unutturabilir ve kullanıcılarına çok daha iyi bir deneyim sunabilir.

Nothing firmasının yaşadıkları sorunları göz önünde bulundurup çalışmalarını ona göre sürdürdüğüne inanıyoruz. Bakalım Nothing Phone (2) nasıl bir telefon olacak zamanla öğreneceğiz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.