Mobil

Nothing Phone yeni görseliyle heyecanlandırdı! iPhone'u unutun

Akıllı telefon sektörünün en yeni ismi olması beklenen Nothing Phone (1)’in yüksek çözünürlüğe sahip yeni görüntüleri sızdırıldı.

Nothing Phone yeni görseliyle heyecanlandırdı! iPhone'u unutun

Nothing firmasının yapmaya çalıştığı şey gerçekten takdir edilesi bir durum. İçerisinde Apple gibi Samsung gibi ve hatta Xiaomi gibi teknoloji dünyasının en önemli isimlerini barındıran akıllı telefon sektörüne giriş yapacak olan marka, amacına ulaşabilmek için sıra dışı tasarıma sahip olan Nothing Phone (1) modelini tercih etti.

Bugüne kadar genelde daha çok düşük kaliteli sızıntılar üzerinden görmeye alıştığımız Nothing Phone (1), artık tanıtımına sayılı günler kaldığından olsa gerek, ilk defa yüksek kalitedeki render’larıyla karşımıza çıktı.

Aslında artık Nothing Phone (1)’in tasarımına dair her şeyi bildiğimizi söyleyebiliriz. Yine de telefonun şeffaf arka kasasını bu denli net bir şekilde görmek, akıllı telefon meraklılarını bir hayli heyecanlandıracaktır.

Nothing Phone yeni görseliyle heyecanlandırdı! iPhone'u unutun - Resim : 1

Nothing Phone yeni görseliyle heyecanlandırdı! iPhone'u unutun

Nothing Phone (1)’ün ünlü şeffaf kasasına baktığımız zaman, arka yüzeyde 5 farklı led ışıklandırmayla çevrelenmiş benzersiz bir yapısının olduğunu görüyoruz. Her ne kadar bu tasarım, bugüne kadar iddia edildiği üzere telefonun her bir donanımının tek tek görülebilmesine imkan sağlayacak kadar şeffaf olmasa da, yine de oldukça marjinal bir hamle olduğu kesin.

Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen ve gücünü Snapdragon 778G+ yonga setinden alan telefonun Avrupa satış fiyatının 470 euro civarında olması beklenirken, yeni modelin ilk etapta Kuzey Amerika’da satışa sunulmayacağının açıklanması akıllı telefon meraklılarında şaşkınlıkla karşılanmıştı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.