Ocak ayının en güçlü telefonları açıklandı - Page 1

Her ay olduğu gibi bu ay da geride bıraktığımız ayın en güçlü telefonları belli oldu. AnTuTu puanı ile belirlenen listede sadece Android tabanlı cihazların bulunduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca listede Çin merkezli şirketlerin ağırlığı da dikkat çeken önemli bir nokta. Samsung gibi sektörün dev isimlerinden biri, bu listede herhangi bir telefona sahip değil. Peki ama liderlik hangi şirkette?

Ocak ayının en güçlü telefonları açıklandı - Page 2

Açıklanan verilere göre Ocak ayının en güçlü akıllı telefonu İQOO 9 Pro oldu. AnTuTu testinde tam 1.020.974 puan toplayan cihaz, diğer rakiplerini geride bıraktı ve zirvenin sahibi olmayı başardı. İkinci sırada ise söz konusu modelin kardeşi olan IQOO 9 var. 1.020.156 puan alan cihaz, böylece ne kadar güçlü olduğunu da ortaya koymuş. Üçüncü sırada ise daha tanıdık bir isim var. Orta sınıfta sunduğu modeller ile adından sıkça söz ettiren realme, öyle görünüyor ki artık amiral gemi tarafında da hayli iddialı. Şirketin realme GT2 Pro isimli telefonu, 1.000.641 puan ile üçüncü sırada yer alıyor.


Ocak ayının en güçlü 10 telefonunun tamamına ve aldığı skorlara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Ocak ayının en güçlü telefonları açıklandı - Page 3

IQOO 9 Pro - 1.020.974 puan

Ocak ayının en güçlü telefonları açıklandı - Page 4

IQOO 9 – 1.020.156 puan

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.