Mobil

Office 2013'ten iOS ve Android atağı!

iOS ve Android telefonlarımız ofis araçlarıyla şenlenecek!


Microsoft'un yıllardır bilgisayarlarımızda kullandığımız ofis araçları alınan bir kararla bundan sonra cep telefonlarımızda da yer alacak. iOS ve Android'e gelmesi beklenen bu çalışma aslında uzun zamandır bekleniyor ve merak ediliyordu.

Bildiğiniz üzere Office sadece Windows tabanında kullanılmıyor, Mac OS'da da kullanılıyordu. Microsoft daha fazla platforma yayma projesini hayata geçirmeye başladı. Microsoft'un Ürün Müdürü Petr Bobek alınan kararı doğruladı. Alınan bu karardan sonra gözler hemen Microsoft'un resmi mobil işletim sistemi Windows Phone'a çevrildi.

1349945695_office-2013610x381.jpg
Office 2013 sadece iOS ve Android'e değil, aynı zamanda Windows Phone'lu telefonlara da gelecek. Ayrıca anlaşması gereği çözüm ortağı Nokia'nın mobil işletim sistemi Symbian'a da gelmesi beklendiğini belirtelim.

Mart 2013'te piyasada olması beklenen yeni ofis yazılımının Android ve iOS platformuna nasıl bir arayüzle geleceği ise şimdiden merak konusu.

Yorumlar
EnBüyüKGS
Androidin windowsa rakip olabilmesi için sağlam bir ofis programı şarttır.Yoksa android basit işlemler yapabileceğiniz mobil bir işletim sistemi olmaktan öteye geçemeyecektir.2 3 tane dandik widget yaptınız diye işletim sistemi yapmış olmazsınız sorun androidin işlevselliğinde.Sonuçta androidli bir bilgisayarda multiplayer counter veya age of oynayamayacaksınız.Sizin deneyimleriniz en fazla asphalt 7 düzeyinde olacaktır.Bu da androidin asıl basit bir telefon işletim sistemi olduğu gerçeğini değiştirmeyecektir.
Cevapla
Androidminator
Android doğduğundan beri symbiandan tek farkı daha çok yazılıma sahip olmasıdır.Android hiçbir zaman windowsu geçemeyecektir.Android adi bir telefon yazılımıdır.Zorlama bir işletim sistemidir.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.