Mobil

Onaylanan Galaxy S9 ve S9+'ın model numaraları ortaya çıktı

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+'ın model numaraları aldığı sertifika ile ortaya çıktı.


ABD'nin FCC (Federal Communication Commission - Federal Haberleşme Komisyonu) listelerinde Samsung Galaxy S9 ve S9+ tespit edildi. Telefonların varlığı resmi olarak model numaraları ile birlikte defalarca onaylandı. FCC'de görülen model numaraları SM-G960U, SMG960U1, SM-G960W ve SM-G960XU'dur. İlk model numarası, telefonun sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 845 işlemcili ABD kilitsiz varyantını gösteriyor.

İkincisi, Kanada piyasasının sürümünü, dördüncü ise demo birimlerinin model numarasını belirtiyor.Model numaralarıyla birlikte Samsung Galaxy S9 ve S9+ LTE bant şemaları da göründü. Bu yıl tek bir isim var: GSM, LTE, CDMA ve UMTS gibi tüm bantlar için olan SM-G96XU. Ne yazık ki, bu iki akıllı telefon hakkında FCC'de ortaya çıkan tek bilgi bu ve özellik bilgileri yer almıyor.

En yeni sızıntılara göre, Samsung Galaxy S9 ve S9+, 5.8 ve 6.2 inç boyutlarında çerçevesiz ekranlarla ve önceki nesle kıyasla daha dar çerçevelerle piyasaya sürülecek. Standart versiyonun tek bir kameraya sahip olması beklenirken, Plus modelinde çift kamera kurulumuna ihtiyaç duyuluyor. Telefonların, Barselona'daki MWC 2018'de resmen açıklanması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.