OnePlus 12'nin RAM ve depolama seçenekleri lansmandan önce sızdırıldı

OnePlus 12'nin RAM ve depolama seçenekleri, resmi lansmanından önce ortaya çıktı. Ayrıca, cihazın küresel lansmanının da yapılacağı onaylandı.

OnePlus 12'nin RAM ve depolama seçenekleri lansmandan önce sızdırıldı

OnePlus, bugün yaptığı bir duyuruyla, OnePlus 12'yi 5 Aralık'ta Çin'de piyasaya süreceğini açıkladı. Marka, yaklaşan amiral gemisi serisinin ilk resmi görüntüsünü de paylaştı. OnePlus, ayrıca resmi Weibo hesabında, yeni nesil cihazın RAM ve depolama kapasitesini ortaya koyan bir teaser yayınladı. Şimdi de, şirket OnePlus 12 için küresel pazarlarda resmi web sitesinde özel bir sayfa hazırladı.

OnePlus 12'nin mikrositesi, akıllı telefonun küresel pazarlardaki lansman tarihini açıklamıyor. Ancak, cihazın mermer benzeri desen tasarıma sahip bir Yeşil renk seçeneği ile geleceğini doğruluyor. Yarım hap şeklindeki çıkıntılı kamera modülü, periskop lens dahil üç sensörü barındırıyor. Telefonun ince bir profili var. Muhtemelen OnePlus, yaklaşan amiral gemisinin ana özelliklerini ve özelliklerini bu özel sayfada ve şirketin sosyal medya hesaplarında da tanıtacaktır.

OnePlus 12'nin RAM ve depolama seçenekleri lansmandan önce sızdırıldı

Daha önce bir sızıntıcı, OnePlus 12'nin uluslararası pazarlarda Ocak 2024'te piyasaya sürülebileceğini açıklamıştı. Hatırlanacağı üzere, yaklaşan cihazın önceki modeli olan OnePlus 11, bu yıl Şubat ayında küresel olarak piyasaya sürülmüştü.

Diğer bir haberde, OnePlus, Weibo üzerinden OnePlus 12'nin 24GB LPDDR5X RAM ve 1TB UFS 4.0 depolama kapasitesine sahip olacağını paylaştı. Zaten Snapdragon 8 Gen 3 işlemci tarafından desteklendiği onaylandı. Yaklaşan amiral gemisinde bulunacak diğer özellikler arasında, 2K çözünürlüklü 6.8 inç BOE X1 ekran, 2,600 nit'e kadar zirve parlaklık, Sony LYT 808 ana kamera ve HyperTone kamera sistemi bulunuyor.