OnePlus 12R kullanıcılarına özel iade teklifi

OnePlus, 12R modelinin UFS hatası nedeniyle sınırlı süre için tam iade teklifi sunuyor, kullanıcılar bu fırsatı değerlendiriyor.

OnePlus 12R kullanıcılarına özel iade teklifi

OnePlus, yeni modeli OnePlus 12R'nin tüm varyantlarında UFS 3.1 depolama sistemini kullandığını doğrulayarak kullanıcılarından özür diledi. Ancak bu açıklama, birçok ilgili tüketicinin cihazlarını zaten sipariş etmiş olmasından dolayı geç kaldı. OnePlus Başkanı ve COO'su Kinder Liu, UFS 3.1'den memnun olmayan OnePlus 12R kullanıcılarına tam iade imkanı sunacaklarını teyit etti.

OnePlus 12R, 128GB ve 256GB depolama seçenekleriyle sunuluyor. Ancak sadece 16GB RAM ve 256GB depolama kapasitesine sahip konfigürasyonun UFS 4.0 depolama sistemine sahip olacağı belirtilmişti. UFS 4.0, UFS 3.1'e kıyasla daha hızlı okuma/yazma hızları, daha iyi performans ve uygulama yükleme hızları sunuyor.

OnePlus 12R kullanıcılarına özel iade teklifi

Resmi bir topluluk forumu gönderisinde Liu, 256GB modelini satın alanların, memnun kalmamaları durumunda tam iade alabileceklerini açıkladı. Kullanıcıların, durumdan tamamen haberdar edilmiş müşteri hizmetleri ekipleriyle iletişime geçmeleri gerekiyor. İade sürecinin oldukça basit olması bekleniyor. Ancak iade için sınırlı bir zaman penceresi olduğu ve bu sürenin 16 Mart'a kadar geçerli olduğu unutulmamalı.

OnePlus 12R, etkileyici özelliklere sahip bir orta segment amiral gemisi. 6.7 inçlik BOE X1 tarafından tedarik edilen OLED bir ekrana sahip ve 1.5K çözünürlük, 4,500 nit zirve parlaklık ve 120Hz LTPO 4.0 yenileme hızı sunuyor. Arkada, 50MP ana sensör öncülüğünde üçlü bir kamera kurulumu bulunuyor. Akıllı telefon, Snapdragon 8 Gen 2 işlemci tarafından destekleniyor ve 16GB RAM ile 256GB depolama alanına kadar seçenekler sunuyor. Cihaz, 100W hızlı şarj desteğine sahip 5,000mAh bataryadan güç alıyor.