Mobil

OnePlus 2 Hindistan'da açık satışa başladı!

OnePlus'ın davetiye sistemi sona eriyor!


Oppo'dan ayrılan bir gurup mühendis tarafından kurulan OnePlus geçtiğimiz yıl ilk telefonunu OnePlus One'ı pazara sundu. OnePlus One donanım anlamında büyük üreticilerin amiral gemilerinin aynısını sunarken fiyat olarak onların yarı parasına satılıyordu ve telefon bir anda "yaşayan efsane" haline geldi. 

2. telefonu herkes heyecan içinde bekliyordu ama OnePlus 2, OnePlus One'ın bıraktığı etkiyi malesef bırakamadı; zira orta segmet telefonlar konusunda büyük üreticilerde bu dönemde oldukça iyi bir gelişim gösterdi. OnePlus 2'nin bu denli geniş kitlelere ulaşamamasının önündeki en büyük engelse firmanın yine "davetiye" yoluyla telefonu satmaya çalışması oldu.

Birçok kullanıcının bu durumdan dolayı markaya karşı kızgın olduğu uzun zamnadır konuşuluyordu ve davetiyeler karaborsada "fahiş fiyatlara" satışa sunulabiliyordu. OnePlus One'da tüm vu sebeplerden dolayı Hindistan'da bu gün satışa sunduğu OnePlus 2'nin açık bir şekilde satışına izin verdi.

1448532521_oneplus-2-amazon-india-840x396.jpg

64 GB OnePlus 2, Hindistan Amazon üzerinden 24999 RP yani 376 dolardan satışa sunuldu. Söylentilere göre kısa süre içinde farklı ülkelerde de resmi satışa başlayacak OnePlus'ın hedefinde ülkemizin olduğu da kulislerde konuşulan bir dedikodu.

Peki, ülkemizde OnePlus 2 satışa başlasa bu telefona sahip olmak ister misiniz? Fiyatı sizce ne olmalı?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.