Mobil

OnePlus 5T parçalara ayrıldı (Video)

OnePlus 5T'nin iç donanımı suya karşı dirençli mi?

OnePlus 5T parçalara ayrıldı (Video)

OnePlus 5T kısa süre önce JerryRigEverything tarafından dayanıklılık testine tabi tutuldu ve amiral gemisi modeli bu testten başarıyla çıktı. Aynı YouTuber şimdi de cihazı parçalara ayırdığı videoyu yayınladı.

Parçalara ayrılan telefonun tüm iç kısımları şaşırtıcı bir şekilde su geçirmez özelliğine benzeyen bir yapı olduğunu göstermektedir. OnePlus, amiral gemisi için herhangi bir su direnci derecesi açıklamadı ancak, Çin şirketinin belki de bunu dahil etmeyi düşündüğünü öne süren birkaç özellik var. Hoparlörlerin sıçramaya karşı direnci var gibi görünüyor. USB portu aynı zamanda su geçmesini engelleyebilen bir kauçuk macunu ile birlikte monte edilmiş. Arka kapağın çerçeve ile birleştiği alanda köpük benzeri bir malzeme de bulunuyor. Ancak genel olarak, cihazın su geçirmez olduğuna güvenemiyoruz.

Parçalama işlemi aynı zamanda, Nokia 8 gibi son amiral gemisi modellerinde gördüğümüz gibi, cihazın üzerinde bir soğutma borusunun bulunmadığını da gösteriyor. Bununla birlikte, Zach Jerry, bir soğutma sisteminin yokluğunun, günlük yaşam performansını etkilemeyeceğini öne sürüyor. Bundan ötürü, OnePlus 5T, onarıma ihtiyaç duyulursa sorun teşkil etmemesi için iyi düzenlenmiş iç kısımlara sahiptir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.