Mobil

OnePlus 5T ve iPhone X hız testinde kapışıyor (Video)

OnePlus 5T ve iPhone X'e hız testi yapıldı. İşte sonuç!

OnePlus 5T ve iPhone X hız testinde kapışıyor (Video)

Apple'ın iPhone 7 Plus, 2016 yılının başında ve 2017 yılının başında OnePlus 5 gibi amiral gemisi akıllı telefonlarla karşılaştırıldığı hız testlerinde galip geliyordu. Peki yeni altı çekirdekli A11 Bionic yonga seti ile güçlendirilmiş iPhone X, OnePlus telefonların karşısında ne kadar etkili?

İyi haber şu ki, yonga seti hızlı olmasına rağmen, yeni OnePlus 5T'nin bazı yönleriyle hız konusunda hiçbir problemi yok gibi görünüyor.  EverythingApplePro tarafından yapılan çeşitli hız testlerinde, iPhone X' ve OnePlus 5T karşılaştırıldı. Bu hız testi, uygulamaları ne kadar süreyle açılabileceğini ve telefonların çoklu görev kullanımını nasıl yaptığını içeriyor.

Dediğimiz gibi, OnePlus 5T, bazı bakımlardan iPhone X'den daha hızlı görünüyor ve testin ilk kısmı, OnePlus 5T'nin muazzam RAM miktarının kesinlikle yardımcı olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, iPhone X'in OnePlus 5T'yi yenmeyi başardığı bazı yönleri de var. Örneğin videolar ve fotoğrafları açarken daha hızlı olduğu ortaya çıkıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.