Mobil

OnePlus 6'da kablosuz şarj desteği olacak mı?

OnePlus 6'da neden kablosuz şarj özelliğinin olmadığı konusunda yetkililer resmi açıklamada bulundu.


OnePlus 6, resmi tanıtım sonrası birçok kullanıcıdan olumlu tepkiler almayı başarmıştı. Tanıtımdan sonra dikkat çeken konular arasında yer alan kablosuz şarj özelliği, OnePlus 6'da geçerli olacak mı?

Maalesef, OnePlus 6 kablosuz şarj imkanı sunmayacak ve bunun cevabı da şirket yetkilileri tarafından net bir şekilde verilmiş durumda. OnePlus, telefonlarını geliştirirken tüketici fikirlerine önem veren bir şirket ve OnePlus kullanıcıları, kablosuz şarj özelliğini gerekli görmüyor gibi duruyor.

Aslında pek çok telefon kullanıcısı için kablosuz şarj imkanı henüz beklentileri karşılamıyor. Şarj süresinin oldukça uzun olması sanırım bu durumun en büyük sebeplerinden ve aynı zamanda kablosuz şarj cihazlarının genelde telefonlar ile birlikte sunulmuyor oluşunun da etkili olduğunu söylemek mümkün.

Şirkette tüm bu tüketici görüşlerinin farkına varmış olacak ki, telefonlarına kablosuz şarj eklemeye gerek duymadıklarını çünkü bunun bir ihtiyaç olmadığını düşündüklerini söyledi.

Bu ne kadar olumlu bir etki yaratacaktır kullanıcılar üzerinde tartışılır ancak telefonun kablosuz şark özelliğinin olmayışı eminiz birçok kullanıcı tarafından bir eksik olarak görünmesede keşke olsaydı dedirtecektir.

Yorumlar
biri
kablosuz şarj ancak apple ın bi ara aldığı patent gibi olursa iş görür. telefonu ha bi dock a koy ha kablo tak aynı şey. kablo olunca en azından hareket ettirebilme şansın var. ama odanın neresinde olursa olsun havadan akımı alabilse ,wifi gibi, işte o zaman kablosuz sıfatını hakeder. şu an sadece boş. angarya.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.