Mobil

OnePlus 7 Pro üç arka kamera ile gelebilir

Elde edilen son görüntülerde OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro modellerinin sahip olacağı arka kamera sayıları ile ilgili olarak daha önceden ortaya çıkan bilgiler doğrulanıyor.

OnePlus 7 Pro üç arka kamera ile gelebilir

OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro  modelleri ile ilgili olarak ortaya çıkan özelliklerinin yanı sıra modellerde yer alacak kameraların sayılarıyla ilgili de bilgiler sızdırıldı.

OnePlus 7 Pro üç arka kamera ile gelebilir

OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro  modellerine ait olduğu düşünülen görseller, cihazlarla ilgili olarak daha önce ortaya çıkan özellikleri doğrular nitelikte. OnePlus 7 Pro modelinin kızaklı bir ön kameraya sahip olacağı ve OnePlus 7 modelinde ise ikili arka kameranın yer alacağı sızdırılan bilgiler arasında. OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro modellerine ait yakın bir tarihte ortaya çıkan teknik özellikler ve tasarım konularında Pro 7 modelinin kızaklı ön kameraya sahip olacağı ve üç tane arka kameranın bu modelde yer alacağı bilgilerine ulaşılmıştı. Şimdiye kadar akıllı telefonlarla ilgili olarak yaptığı haberlerde tanıtımı yapılacak olan modeller hakkında elde ettiği bilgiler ile güven toplayan Winfuture web sitesi OnePlus 7 Pro modelinde üçlü arka kameranın yer alacağını belirtirken, standart modelde 2 arka kameranın yer alabileceğine dikkat çekiyor. Bir süredir dile getirilen söylentilere göre OnePlus 7 Pro modelinin açılıp kapanabilen ön kamerası ile modelin şirketin ilk çentiksiz telefonu olacağı da iddialar arasında yerini alıyor.

OnePlus 7 Pro üç arka kamera ile gelebilir - Resim : 1

 OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro renk seçenekleri neler olacak

Roland Quandt tarafından da elde edilen bilgiler doğrultusunda, OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro  modelinin sırasıyla çift ve üçlü arka kameralara sahip olacağı doğrulanıyor. Ayrıca elde edinilen bilgilere göre OnePlus 7 modelinin kumtaşı, naylon ve silikon kırmızı renklerle piyasaya sunulacağı, OnePlus 7 Pro  modelinin ise karbon gri, karbon siyah ve kumtaşı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Yorumlar
YAKUP
PİYASADA TELEFON ÜRETİCİLER BİR YARIŞ VAR 3 KAMERALI 4 KAMERALI..... VB BAKALIM SONUÇ NASIL OLACAK KİM KAZANCAK
Cevapla
G@kko
Herkes Oppoya özeni bu kayarlı kamerayı ilk Oppo çıkardı
Cevapla
🇹🇷G@kko🇹🇷
Teşekkür ederim valla bilmidim.. ilkkez duydum oppoya ait olduğunu..
opdima
One Plus markası Oppo’ya ait zaten Gakko.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.