OnePlus Ace 3 Pro hakkında büyük sızıntı

OnePlus Ace 3 Pro’nun farklı konfigürasyonları ve özel versiyonları sızdırıldı. Bu modelin detayları teknoloji dünyasında konuşuluyor.

OnePlus Ace 3 Pro hakkında büyük sızıntı

OnePlus, Çin'de düzenlenen 618 alışveriş festivalinin sona ermesine kısa bir süre kala yeni akıllı telefonlarını duyurmaya hazırlanıyor. Özellikle, OnePlus Ace 3 Pro'nun Temmuz ayında tanıtılması bekleniyor. Bu cihazla ilgili sızıntılar hız kesmeden devam ediyor ve tipster Experience More tarafından paylaşılan son bilgilere göre, telefonun özellikleri netleşmiş durumda.

Raporlara göre, OnePlus Ace 3 Pro, 12 GB RAM + 256 GB depolama, 16 GB RAM + 512 GB depolama ve 24 GB RAM + 1 TB depolama seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulacak. Ayrıca, cihazın bir Koleksiyoncu Sürümü de olacak ve bu sürüm beyaz seramik renkte sunulacak. Koleksiyoncu Sürümü, 16 GB RAM + 512 GB depolama ve 24 GB RAM + 1 TB depolama seçenekleriyle gelecek.

Standart OnePlus Ace 3 Pro, yeşil ve siyah renk seçenekleriyle piyasaya sürülecek. Yeşil model vegan deri kaplama ile gelirken, siyah model mat cam arka yüzeye sahip olacak. Telefonun başlangıç fiyatı yaklaşık 415 dolar, en yüksek modeli ise 550 doların üzerine çıkabilir.

Cihazın teknik özelliklerine baktığımızda, 6.78 inçlik kavisli OLED ekran, 1.5K çözünürlük ve 120 Hz yenileme hızı sunacak. Snapdragon 8 Gen 3 işlemci, LPDDR5x RAM, UFS 4.0 depolama ve 6,100 mAh batarya ile desteklenecek olan telefon, 100W hızlı şarj özelliğine sahip olacak. OnePlus Ace 3 Pro, ön kamera olarak 16 megapiksel, arka kamera olarak ise 50 megapiksel (Sony LYT-800), 8 megapiksel ve 2 megapiksel üçlü kamera kurulumu ile gelecek.